Menu

Co będzie po odstawieniu fenoterolu?

Witam!Chciałam się dowiedzieć,od mam które mają już doświadczenie,czy po odstawieniu fenoterolu(biorę co 4 godz.)zacznę szybko rodzić,czy wręcz przeciwnie czekanie się wydłuży??

stokrotka30
 1366  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród ciąża fenoterol poród

Odpowiedzi

madusia
ja biore pol tabletki co 6 godzin i z tego co wiem nie zawsze po odstawieniu tych tabletek sie rodzi..w ktorym jestes tc??masz po tych tabletkach jakies skutki uboczne??

pozdrawiam Marta
stokrotka30
Witaj!Jestem już w 36 tc.Tabletki biorę od początku 6m-ca i na początku miałam różne dolegliwości(kołatanie serca,a właściwie myślałam ,że wyskoczy mi z piersi,drżenie rąk,nadmierne pocenie,ból głowy)potem dostałam jako dodatkowy lek Isoptin i wszystko przeszło.od wtorku przestaję brać i jestem ciekawa co się wydarzy!A Ty w którym tc jesteś?Pozdrawiam!
annnna01
no i jak tam???wicie nie wiem nic o tym leku...możecie mo coś powiedzieć??
stokrotka30
Fenoterol jest lekiem na podtrzymanie ciąży.
madusia
@ stokrotka30 ja ten lek biorę dopiero drugi dzień-po pół tabletki co 6 godz. i jak na razie to serce mi mocniej bije,trochę ręce mi się trzęsą,no i nie mogę spać-budzę się co godzinę,półtora:( właśnie zaczynam 29tc,lekarz przepisał mi ten lek,bo mam trochę twardy brzuch,żadnych skurczy itp.nie czuję..
czytałam na innych stronach,że nie zawsze po odstawieniu teko leku się rodzi,czasem nawet po terminie się rodzi choć czasem jest tak,że rodzi się np.na 2gi dzień..

@ annna01 lek ten według ulotki bierze się,żeby zapobiec przedwczesnemu porodowi,hamuje nadmierne napięcia mięśnia macicy,redukuje skurcze
Mysiaa
Ja Też brałam fenoterol co 4 godziny.Na początku brania również trzęsły mi się ręce i serducho skakało jak szalone,ale z czasem to wszystko ustało.A jeśli chodzi o odstawienie tego leku to ja go odstawiłam we wtorek,w czwartek zaczął mnie pobolewać brzuch a w sobotę już urodziłam.Także długo nie czekałam:).Poza tym to jest lek po odstawieniu którego skurcze się nasilają,więc Ty też długo nie będziesz musiała czekać na maleństwo:).Pozdrawiam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.