Menu

co byscie zrobily?

kochane synus kuzyna ma 7mcy i niepotrafi obrocic sie na brzuch i z brzucha na plecy czy jest to normalne?bo u mnie na szczepieniu zawsze sprawdzaja co maluch umie a oni sie tym wogole nieprzejmuja.czy to jest normalne ze 7 miesieczny bobas tego niepotrafi a chlopczyk wcale niejest gruby czy cos takiego.

mamaKACPERKA
 573  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy brzuch itd dziecko

Odpowiedzi

Marta050709
Myslę,że nie ma obaw.Ale jak ma sie zamartwiac to do lekarza niech sie zglosi.U nas tez na szczepieniach i na wizytach sprawdzali co potrafia dzieciatka
jagoda30
dla pewności może pójść do neurologa albo dobrego pediatry żeby sprawdzić napięcie mięśniowe.Pytanie tylko czy rodzice kładą go na brzuszku, turlają, bawiąc się troszkę ćwiczą? dzieci za dużo noszone mają problemy rozwojowe.
renata29
To,że nie jest gruby to jeszcze nic nie znaczy.Mój starszy był drobniutki,miał już z pół roku i też się nie obracał.Dopiero jak zaczęłam sama go turlać,zaczął się uczyć.A młodszy z kolei był taki pulpecik i sam przekręcał się na brzuch jak miał 3,5 miesiąca a niedługo potem na plecy.
karolincia
Mój synek jak miał pół roku umiał sie przewrócić ale nie bardzo to lubił dopiero później zaczął robic wszystko na raz, wazne jest kładzenie na brzuszku bo dziecko na brzuszku najwięcej cwiczy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.