Menu

Co drażni?

Czym drażnicie swoich partnerów, a co was w nich drażni? Czy w ogóle są takie rzeczy? Jakieś zachowania, nawyki itp.

hogata
 614  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina nawyki zachowanie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Mojego meza drazni moja cholerycznosc. Jestem strasznie spontaniczna... czasem wrecz za bardzo i zdarzy mi sie cos powiedziec czy zrobic a potem pomyslem.
W moim mezu denerwuje mnie jego upierdliwosc i pedantycznosc. Poza tym da sie z nim zyc... ;)
artanis
Mnie znów irytuje jego głos momentami. Czasem mówi jak wykastrowany, nie wiem dlaczego, piszczy i nie mogę tego słuchać, a zawsze gdy zwrócę uwagę, złośliwym basem zaczyna i tak w kółko... :)
kosia
@artanis: Nie zniosłabym takiego nie męskiego głosu.
Mnie w moim mężu drażni to, że jakoś nie ma potrzeby sprzątania - dopóki nie powiem, żeby coś zrobił to nie zrobi. Jakbym tak wyjechała na miesiąc to brakło by mu czystych naczyń. A co jego denerwuje we mnie - może gadulstwo :) Uwielbiam gadać i paplać na okragło.
zadymka
Mnie drażni, że on zawsze włazi do domu w butach i w nosie ma czy odkurzałam przed chwilą czy nie. Nie mogę go tego odzwyczaić.
Agula
tak sie zastanawiam, ale mojego nic nie drażni, nawet jak za czymś nie przepada to nie denerwuje sie gdy mu dokuczam, ma w sobie tyle spokoju i jest straaaasznie cierpliwy.
mumczinx
Myślę myślę i jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że niełatwo jest wytłumaczyć, że chcę by poświęcał czas na zainteresowania i aby spotykał się w męskim gronie i nie za każdym razem musi mnie brać ze sobą.
smoczyca
Goska, mam dokładnie tak samo. nic mnie tak nie napędza w złości jak racjonalne tłumaczenia. a z innych rzeczy drażni mnie to, że podniesienie go rano z łóżka jest wyczynem na miarę medalu olimpijskiego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.