Menu

co ile karmić,,,,,

mam jeszcze do was drogie mamy pytanie co ile karmicie swoje pociechy takim zwykłym jedzeniem????i jeżeli karmicie piersią..jestem młodą mamą i dokładnie nie wiem:/i jak karmicie butelką to jakim mlekem: bebilon,bebiko czy nan activ???

234olenka
 617  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie zdrowie dziecko

Odpowiedzi

mammma
mleko dobiera pediatra. w pozostałych kwestiach żywieniowych też radzę się skonsultować z pediatrą. wszystko zależy od tego jak Twój maluch przybiera na wadze, jak się rozwija. to indywidualne kwestie.
mammma
ja karmiłam bebilonem i bebiko oraz daniami ze słoiczków.
Martuska
ja karmiłam nan, i moja piła tak co 3 godzinki w dzień, a w nocy to różnie, teraz już mamy nestle juior ale mało pije mleka, od 6 m-ca zrezygnowała z mleka, pije tak że na tydzień strcza pudełko
homie
Ja karmie piersia i dokarmiam butla Nan 1
maly wytrzyma jakies 3 godzinki na nanie a na piersi okolo godziny czasami nawet nie wytrzyma godziny ...
ma 5 tygodni i z butli je 120/150 ml
renata29
piersią karmi się na żądanie,ja karmię teraz bebiko,3 razy w ciągu dnia i raz obiadek a jak synek był mniejszy to nutramigen co trzy godziny
ja80
po piersi częściej domaga się jedzenia bo mleko kobiece jest lepiej i łatwiej trawione. MM obciążają brzuszki maluszkom i dlatego potrafia robić sobie takie długie przerwy po modyfikowanym.
Piersią karmi się na żądanie, nawet co 15 minut jak dzicie potrzebuję
A dlaczego dokarmiasz?
Madzik8889
Mała piła Nan i dawałam w sumie na żądanie....jak chciała jeść to jadła ale tak miej więcej co 3 godziny a później stopniowo (jak była starsza) co 4 i 5 godzin a teraz je butelkę tylko 2 razy dziennie tj.o 7-8 rano o po 19 wieczorem w ciągu dnia ok. 10 drugie śniadanie po 12 obiad 14-15 jakieś jabłuszko itp. 17-17:30 jogurt (ma 21 miesięcy)
234olenka
dokarmiam poniewaz mam strasznie mało pokarmu;/ i cały płacze bo jest głodny....
ja80
im częściej będziesz dokarmiać tym będzie mniej pokarmu, mleko z chęci się nie bierze, trzeba dziecko przystawiać jak najczęściej do piersi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.