Menu

Co jest dla Ciebie „dowodem miłości”?

Uuuuu... w ostatnich dniach jest tak goraco, ze mogłoby się wydawać, iż nie potrzeba już nic do podgrzania atmosfery w związkui w sypialni. A jednak.. Upały i wakacje wcale nie zwalniają od okazywania sobie miłości i dbania o relacje z partnerem. Moje Drogie, jaki jest Wasz sposób na okazywanie miłości? I co jest jej dowodem? Czekam na odpowiedzi!!

Ania
 761  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dowód miłości

Odpowiedzi

amalka
Mój mąż co dnia "daje" mi masę takich "dowodów" i robi tak już od lat. Zostaliśmy parą w szpitalu, gdy przyszedł mnie odwiedzić. Związał się ze mną mimo mojej choroby. Wyzdrowiałam gdy przypałętało się inne, gorsze cholerstwo a P został ze mną, zamieszkaliśmy razem, pobraliśmy się... Przebrnęliśmy wspólnie przez prawdziwe piekło (nieliczne osoby tutaj wiedzą o co chodzi) i to tylko wzmocniło naszą więź. Później było jeszcze kilka problemów- walka po moich operacjach, rekonwalescencja, kradzież samochodu, kłopoty finansowe... Nadal trwamy przy sobie :) Mąż adoruje mnie co dnia, komplementuje, docenia, daje kwiaty, całuje blizny... Natomiast ja kocham jego dojrzałość, opiekuńczość, pracowitość, rozsądek, zaradność, poczucie humoru... całokształt po prostu. Choć czasem zdarzają się nieporozumienia, kochamy się mocniej z każdym dniem :)
MamaMateuszka
Nie oczekuję od męża "dowodów", sama widzę, że mnie kocha po jego zachowaniu na codzień, choć wiem, że nie jest mu łatwo być super mężem i ojcem bo od swojego ojca nie miał takiego wzorca ale bardzo się stara i wiem, że robi to bo nas kocha. Nie sztuka rzucać wielkie słowa.... I nie mówię też, że jest zawsze idealnie bo ja wiem, że mam trochę diabelski charzkter ale do tego żeby było dobrze potrzebne jest zaangażowanie z obu stron;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.