Menu

Co jest Twoim numerem 1 na liście życiowych priorytetów?

Jak podaje newsweek.pl wedle najnowszych badań ślub i posiadanie rodziny przestało być numerem 1 na liście życiowych celów brytyjskich kobiet. Angielki wolą dużo chętniej... podróżować i poznawać świat. A jak to jest Waszym zdaniem u nas w Polsce? Czy ślub w białej sukni jak Księżniczka i książę z bajki u boku to nadal największe marzenie polskich dziewcząt i kobiet? Jak to było z Wami? Opowiedzcie.

Ania
 1197  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina cele życiowe ślub podróże

Odpowiedzi

amalka
O białej sukni i ślubie jak z bajek Disney'a marzyłam będąc małą dziewczynką. Przestałam w szkole średniej i postanowiłam, że za mąż nie wyjdę nigdy... Zwątpiłam w tę instytucję nie mając żadnych pozytywnych wzorców. Mijały lata a moje postanowienie się umacniało. Nawet spotykając się z obecnym mężem nie myślałam o obrączkach, papierkach i innych "pierdołach" ;) Nagle oberwałam obuchem w łeb i dotarło do mnie, że właśnie MY możemy być tą pozytywną iskierką... Tym sposobem zostałam cholernie szczęśliwą żoną :) Co zaś się tyczy priorytetu nr 1... hmm... zdecydowanie RODZINA!
maja1482
zawsze chciałam mieć białą suknię i składać ukochanemu przysięgę przed ołtarzem i tak się stało...dla mnie nadal nr 1 jest Rodzina i Dzieci... jestem jak @amalka szczęśliwą żoną i mamą... a jak dzieci wyjdą z domu zajmę się sobą tak na 100% (obecnie tak na 50%) i zacznę żyć pełnią życia, zacznę spełniać swoje marzenia...
mycha2706
Dla mnie priorytetem jest zdrowie moich dzieci,Ich wykształcenie i wychowanie na dobrych ludzi. Chciałabym,zeby moje dzieci mogły mi swoich slubach zaśpiewac piosenkę"Cudownych rodziców mam..."
piasekpustyni
Zdrowie, Mąż, Synek, Rodzina...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.