Menu

Co kochają w was wasi męzczyźni

Co najbardziej kochają w was wasi męzczyźni? Chodzi mi o o stronę wizualną i wewnętrzną. Mój zawsze powtarza, że mam super pupę i czasem nawet mnie poklepuje, a poza tym uważa, wspaniałe jest to, że mam takie wielkie serce – każdemu bym chciała pomóc. Kiedyś go to czasem denerwowało bo biegłam na ratunek zapłakanej koleżance a miałam mało czasu dla niego, a teraz mówi, że nie wyobraża sobie, żeby było inaczej.

Ju25lka
 508  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

cechy mężczyzna

Odpowiedzi

dwudziestka
Mój lubi we mnie piersi – w ogóle zwraca uwagę bardziej na piersi niż na nogi czy pupę :) A jeżeli chodzi o resztę to chyba wszystko mówi, że kocha mnie taką jaką jestem. I bardzo docenia to, że dbam o rodzinną atmosferę w domku.
artanis
Mój mówi, że mam piękne oczy i uwielbia jak na niego patrzę...
A ja uwielbiam na niego patrzeć:)
Podoba mu się także, że prawie zawsze mam uśmiech na twarzy i jestem raczej pogodna oraz że prawie wszystkim się interesuję :)
KdaPl
Duże piersi :) a jak się poznaliśmy to miałam włosy kręcone jak baranek i tym go uwiodłam ;) (teraz niestety po ciążach wyprostowały mi się)
Agula
"Uśmiechnięte oczy" to słyszę najczęściej i oczywiście figurę, ale tego nie musi mówić, to widać jak patrzy gdy widzi mnie w bieliźnie :D

Wiadomo, że faceci to wzrokowcy, jednak to nie jest najważniejsze, uwielbia we mnie to, że o wszystkim może ze mną porozmawiać, i go wysłucham, nawet gdy opowiada mi o programowaniu np w javie, mało co z tego wiem, ale staram się rozumieć o czym mówi :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.