Menu

Co koniecznie zobaczyć w Bieszczadach?...

Wiem... Nim zadam głupie pytanie, najpierw korzystam z google. Brak mi trochę czasu ostatnio, a na dodatek Mamusie są mądrzejsze i wiedzą więcej niż google... (kciuki)(rock)
Może za miesiąc na okoliczność wyjazdu na wesele zahaczymy też o Bieszczady. Jest taki pomysł, bo to już całkiem blisko (100km).
Co koniecznie zobaczyć w Bieszczadach i okolicach na 2-3 dniowym pobycie i 2letnim człowieczkiem na karku?... Ktoś był? Ktoś wie? Proszę o pomysły...

clyde22
 847  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport góry dziecko relaks

Odpowiedzi

Kasia1978
kurcze mój wujek tak sobie umiłował Bieszczady ,że od 10m lat urlop spędza tylko tam,nie raz nawet dwa razy do roku...niestety,nie jest zarejestrowany na NM..(grins)
Lwiczka
Jeśli Chcesz chodzic po górach to koniecznie Połoninę Wetlińską, Tarnicę, Halicz. Jeśli okolice to cerkwie, Zalew Soliński z zaporą, Solinę, Polańczyk, Lesko, Sanok i skansen (prezent)
amalka
Niedawno było podobne pytanie (grins) Pozwól więc, że skopiuję (swoją) udzieloną w na nie odpowiedź.

Solina oczywiście! Polecam również małą miejscowość Cisna (około 30km od Soliny) a w niej kolejkę leśną- fajna atrakcja dla dzieciaków, niesamowitą restaurację Siekierezada- wystrój obłędny, pełen diabłów i folkloru oraz sporo zabytków architektury a o pięknych "widokach" nie trzeba wspominać . Kolejny "rzut beretem" (tym razem od Cisnej) znajduje się Komańcza- miejscowość słynie z Klasztoru Sióstr Nazaretanek, w którym przebywał Kardynał Wyszyński (można zwiedzić jego celę) oraz pięknej cerkwi. Z Komańczy warto skierować się w stronę Rzepedzi- mija się kamieniołom, z którego swego czasu wypływał wodospad. W tej chwili jest tylko stróżka ale miejsce malownicze. W Rzepedzi z kolei jest "kogucik" (przekaźnik telewizyjny na górze Sokoliska) Fajny spacerek :) Na obiadek warto się wybrać do ośrodka "Pod Suliłą" :) Gotuje tam moja ciocia a jak ona gotuje... (glodna)(grins) Mój tata pochodzi z Rzepedzi więc doskonale znam tamte strony (grins)
stokrotka30
Po imprezach weselnych,i jak na 2,3 dni, to ja polecam jezioro Solińskie , wylegiwanie się na plaży,pluskanie w wodzie , rejs Białą Flotą,spacery nocą po zaporze:))),my co roku jedziemy na week, nad Solinę i tak właśnie wypoczywamy(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.