Menu

Co kupić półrocznemu dziecku pod choinkę?

Mam taki dylemat i liczę na waszą pomoc,mój facet ma prawie półrocznego chrześniaka i zupełnie nie wiemy co kupić małemu w prezencie pod choinkę.Może możecie coś podpowiedzieć bo Wigilia już za niecałe dwa tygodnie,a my jeszcze nawet nie mamy pomysłu.

malinka26
 316  5

Odpowiedzi

jagoda30
Takiemu dziecku to jeszcze jedna chwała co i kiedy dostanie.Małym dzieciom rodzice/inni dorośli kupując prezenty kierują się tym,co sami by chcieli mieć.Jak kupisz grzechotkę,zabawkę do kąpieli to też będzie,no chyba,że trzeba się pokazać,to już co innego.
tlolek
pierwsze moje skojarzenie to gryzaki (mojemu w tym wieku zębole szły na potęgę)
może coś takiego
http://allegro.pl/gryzak-zyrafa-sophie-b-miekki-200319-krk-24h-i5840935919.html
amalka
Tablet albo od razu laptopa. Do tego jakąś grę. Strzelankę najlepiej lub cuś o zombikach i mordach na ludziach... Względnie szczeniaka nad którym się będzie dziecię pastwiło i którego można będzie przywiązać w sierpniu do drzewa w lesie, po drodze na urlop... Taki czarny dowcip, w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy z pewną osóbką (grins)

Kupiłabym jakąś zabawkę stosowną do wieku lub gryzak faktycznie...
malinka26
Może faktycznie jakiś gryzak ,bo ząbki zaczną wychodzić,albo już wychodzą to mu się przyda.Tlolek ten gryzak z żyrafą jest świetny,dzięki
Elfka
Malinka: gryzak, jakieś przytulaki co mu szeleszczą czy tam dzwonią są spoko no i oczywiście można jakieś spiochole zakupić.

@Amalka, przepraszam Cię, ale masz coś do zombiaków? Nie wiem czy Wiesz, ale z jednym się przyjaźnisz hahhahaha Nawet na halołinach był ten o to zombiak ;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.