Menu

co milego dla męża??

Kilka dni temu padło pytanie czy nasi mężowie nas zaskakują i troszkę na swojego ponarzekałam. A tu niespodzianka, mieliśmy wczoraj 2 rocznicę ślubu, nie czekałam aż wróci z pracy bo byłam zmęczona. Kiedy wrócił i mnie obudził byłam strasznia zła bo dochodziła północ, zaciągnął mnie do salonu a tam koacja. Ze świecami. Co prawda na kolację kanapki z ogórkiem i pomidorem bo w lodówce pusto prawie było ale jednak(grins), i o świece się postarał... Wypiliśmy po lampce wina no i ogólnie miło bardzo było. Zaskoczył mnie ogromnie. Dziś to ja chciałbym mu się odwdzięczyć i przygotować coś miłego ale nie mam pomysłu, może Wy coś wymyślicie?? Dodam, że wieczór nie może być skonsumowany bo niestety jestem niedysponowana więc coś bez erotyzmu(pout)(pout)

MamaMateuszka
 914  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina maż rocznica

Odpowiedzi

jolkabt
Widzę, że żadna nie ma pomysłu nieerotycznego :)))
jolkabt
Może wspólna herbarta z rumem przy waszym ulubionym filmie pod kocykiem??
darzenka
a moze jakis masaz fajny lub tez mila kolacja ale cos "lepszego" :p albo wypad do kina na jakis dobry film
MamaMateuszka
jolkabt - pomysł super ale film trwa co najmniej 2 godz więc się skończy koło 2 w nocy. A mały wstaje o 7 niestety, jest bardziej punktualny niż szwajcarski zegarek(smutna)

darzenka - nie chciałabym robić mu na nic ochoty ani sobie a obawiam się, że masaż może się tym właśnie zakonczyć(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.