Menu

Co myślicie?

Jak się wam tu podoba? Bo ja wam powiem, że byłam na wielu forach, ale tu mi się podoba bardziej przede wszystkim dlatego, że są same mamuśki albo przyszle mamuśki a nie nie wiadomo kto, kto się wymądrza nawet jak nie ma pojęcia... W ogóle tematyka też fajna a nie problemy jakiś nastolatek typu czy on mnie kocha. Ale jest też minus – wciąga.

johanna
 650  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

Pixelka
Ja właśnie walczę z tym, żeby się nie uzależnić. Przeglądam stronę kilka razy dziennie, jak mnie coś zaciekawi to napiszę. Ale nie wyobrażam sobie ciągłego siedzenia. Czasami nie podchodzę kilka dni do komputera i dobrze mi z tym!
kosia
Fajny pomysł – tym bardziej dla młodych mam, ale mi się to podoba, że mogę komuś użyczyć trochę własnej wiedzy. Super się relaksuję tutaj.
ojciec
Chciałem zauważyć, że nie tylko mamuśki... portal mi się bardzo podoba dużo się dzieje:) ale wiadomo ja tu długo miejsca nie zagrzeje... w końcu to nie miejsca dla faceta:)
mongro10
Fajnie tu jest.Podoba mi się i kurczę trochę wciąga,ale narazie panuję nad sytuacją.Jestem tu od niedawna ,a czuję sie tu super.I to dzięki Wam drogie Netmamy panuje tu taka przyjazna atmosfera.Pozdrawiam Wszystkie Netmamy i założycielki :)))
kasia13_archiwum
Fajnie bylo jak sie tu meldowalam, robi sie coraz ciekawiej. Co bylo w sumie do przewidzenia. Tego typu portal (niemiecki) tez cieszy sie bardzo duza popularnoscia.
Zostalo jeszcze duzo pracy dla Teamu aby dogonic tamten... ale wierze, ze i tu nastapi wiele usprawnien.
mumczinx
Jest ok. Jako panna, która jak na razie nie planuje dziecka wiele się mogę dowiedzieć i korzystać z doświadczeń mam tutaj zarejestrowanych. Na pewno się ta wiedza przyda.
Akoo
Od czasu do czasu tu zaglądam i zadarzało się, że to ja mogłam pomóc udzielając rad a czasem sama znajdywałam odpowiedzi na swoje pytania i mam nadzieję, że będzie równie dobrze albo i lepiej. ; )
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.