Menu

Co myślicie o wzorkach na paznokciach?

W zasadzie w tytule jest wszystko. Dzisiaj przyjrzałam się paznokciom pani w sklepie i jestem w szoku jak ona w ogóle dała radę obsługiwać kasę fiskalną. Szpony chyba na 3 centymetry – chyba sztuczne, pomalowane na zielono i na tym miała jakieś wzorki porobione. Wyglądała jak papuga. Aż nie odrzuciło.

kosia
 565  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

wzorki paznokcie zdobienie paznokci

Odpowiedzi

Ju25lka
Jak jest bardzo delikatny wzorek na niezbyt krzykliwym podkładzie, to nawet mi się podoba, dlaczego nie... Ale tak jak opowiadasz to chyba faktycznie przesada. Nie lubie ostrych kolorów na paznokciach.
Marlena
Ostatnio miałam robione wzorki na wesele koleżanki i manicurzystka zrobiła mo wzorek tylko na kciukach i na przedostatnich palcach. Bardzo to ładnie, delikatnie wyglądalo moim zdaniem.
kasia13_archiwum
Podobaja mi sie (i nie takie szponiaste a poldlugie) u kogos. U siebie jakos bym sie zle czula. Ale niektore maja prawdziwe "dziela sztuki" na paznokciach.
Podobaja mi sie natomiast paznokcie z biala koncoweczka i np. jakimis krysztalkami na paznokciach.
KlaudynaK
Wzorki, oczywiście z umiarem są ładne. Do końca ciąży zawsze miałam pomalowane paznokietki. Oczywiście swoje, nie znoszę sztucznych paznokci. Teraz niestety brak mi czasu i ścinam paznokietki na krótko. Ale jestem ZA delikatnymi wzorkami. Uwielbiam też frencza...
mlodamama
zupelnie mi sie to nie podoba
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.