Menu

co na 30-lecie ślubu

Mam jeszcze 3 miesiące żeby coś wybrać,ale chyba najwyższy czazacząć się rozglądać.Co kupić rodzicom na 30-lecie ślubu?

beatris23
 849  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy prezent rocznica

Odpowiedzi

Magdzik
Komplet pościeli, ręczników...
maja1482
ja swoim kupiłam piękny skórzany zegar, bo odliczał im czas do kolejnych pięknych rocznic(grins)
Lwiczka
(prezent) My z bratem zamówiliśmy msze i zaprosilismy niby na kawę po a zrobilismy małą imprezkę o której nie wiedzieli. A jako prezent dostali rodzinny album ze zdjęciami i fotkami od dnia ich slubu, przez nasze dziecinstwo aż do ich rodznicy ślubu. Byli zachwyceni i mieli łzyw oczach ze szczescia (grins)
Lwiczka
Dodam, że masz była zamówiona w tym samym kościele w którym brali ślub (grins)
smerrfetka
mój mąż na 30 rocznicę ślubu swoich rodziców wraz z siostrą wysłali ich na kolację przy świecach winko i takie tam...w sumie to była niespodzianka..

poszliśmy do restauracji zamówiliśmy i opłaciliśmy kolację...kazaliśmy im przyjechać o ustalonej godzinie we wskazane miejsce..czekaliśmy z siostrą jej mężem i wnuczkami z koszem kwiatów....wręczyliśmy im i poszli na kolację(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
xkasiulax
Komplet pościeli taki z górnej półki:)...winko:)...
MamusiaKubusia
My w tym roku złożyliśmy sie i kupiliśmy rodzicom aparat fotograficzny, bo nie mieli. Kiedys ... dawno temu kupiliśmy video, innym razem daliśmy bilety do teatru. @Lwiczka miała fajny pomysł (kciuki) musimy pomyśleć na następny raz(kciuki) Wszystko zależy od kwoty jaką masz do wydania, na pewno łatwiej, gdy składa sie wiecej osób(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.