Menu

Co na dobry sen w ciąży ?

Kobietki co robicie by przespać całą noc bo ja dziś nie umiałam spać w nocy a to już praktycznie ostatnie tygodnie pamiętam że jak byłam z synkiem w ciąży też już na końcu nie umiałam spać macie może jakieś sposoby a może melisa pomoże tylko czy można brać ja w ciąży to już prawie 32 tc?

czekoladka22
 445  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża sen

Odpowiedzi

patik89
ja piłam mleko ciepłe to mi pomagało i otwarte okno w ostatnich tygodniach ciazy. A czy melise mozna brac niestety nie pomoge bo niewiem
oli28
Śmiało możesz wypić szklaneczkę melisy przed snem.
kama86
Ja bym ci zaproponowala wieczorny spacer,wyciszenie sie ,a takze przed snem przewietrzenie sypilani, kapiel wyciszajaca.I pelny RELAX I WYCISZENIE..
Powinno ci pomoc.
Melisy tez mozesz sie napic.(spi) Tez mialam problemy ze snem i mi pomagal wieczorny spacerek.Tak dla zdrowotnosci (rofl)
Jamama1
Ja rowniez spalam dzieki mojej poduszce. Teraz jest niezastapiona do karmienia.
czekoladka22
a jakie dokładniej kupowałyście bo też myślałam nad taką podusia ale nie wiem jaką bo jest ich tyle ...i różne
irma
Leczenie bezsenności w ciąży za pomocą ziołowych naparów nie jest najlepszym pomysłem. Niektóre zioła są szkodliwe dla płodu, a ich działanie wyjątkowo silne. Przed wypróbowaniem jakiejkolwiek mieszanki ziołowej warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Unikać należy, m.in. waleriany, bylicy czy passiflory.
czekoladka22
no właśnie ja chciałam cos podobnego kupić ale cena mnie trochę odrzuciła a widziałam takie tylko mniejsze i zgłupiałam czy są też dobre czy nie ?
irma
Wygodne łóżko i świeża pościel na pewno pomagają zasnąć. Niemniej najwięcej zależy od nas samych. A więc przede wszystkim zachowanie podstawowych zasad higieny snu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.