Menu

co na komary?????

W pokoju z prawie trzymiesięcznym dzieckiem nie można stosować antykomarowych preparatów do kontaktu. Macie jakąś alternatywę poza moskitierą? A co na spacer?

Achcha
 914  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem zwalczać komary

Odpowiedzi

Mandarinios
od urodzenia na rynku jest dostępny preparat firmy Chicco Zanza kosztuje około 23zł, reszta preparatów jest od 2 roku życia, a niektóre np. Off od 6 r.ż.
Agnieshka76
Ja na spacery mam preparat "sio" jest na nim napisane że jest od 1 m-ca życia i działa. W domu na szczęście nie mam komarów.
Kamkamka
Możesz zabezpieczać się naturalnymi sposobami. Na przykład wanilią, lawendą, miętą i cytryną. Komary nie lubią bowiem tych zapachów, a poza tym aromatyczne olejki maskują wabiący je zapach ludzkiego ciała.

Tak więc pomóc może chociażby waniliowy aromat do ciasta, ustawiona w oknie miseczka z olejkiem miętowym czy też lawenda w doniczce
sheryl
jest więcej preparatów na owady do stosowania od 1 miesiąca, ja trafiłam na Antisol.
sheryl
my mamy mnóstwo lawendy na balkonie, a i tak te komarzyska do nas walą. Waniliowe olejki na ciele też nie pomagają... Mam wrażenie, że nic z tej całej listy ziół/olejków na komary nie działa.
jola75
ja stosuje takie ultradzwiekowe urzadzenie firmy chico mozna go stosowac od 0 miesiecy jest na baterie i do kontaktu.mozna go przypiasc do wozka .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.