Menu

co na komunie?

Witam, 6maja mamy komunie, chrześniak męża no i zaczyna się problem. Normalnie dałabym kasę i po sprawie ale chodzi o to, że jest to bardzo nieciekawa rodzina gdzie i matka i ojciec piją więc nie mamy zamiaru im go sponsorować, trudniej sprzedac prezent niż mieć gotową kaskę. Nie będę sie zbyt rozpisywać na temat tej rodziny bo najchętniej bym nimi potrzepała porządnie żeby sie opamiętali. W każdym razie chłopak ma zdolności muzyczne i bardzo podobała mu się gitara mojego dziecka, aż mu się oczka zaświeciły jak był z zaproszeniem. Zapytałam go czy na czymś gra, odpowiedział że grał kiedyś na harmonii a gdy zapytałam czemu już nie gra odparł, że tata sprzedał. Łatwo się domyślić na co. Chciałam mu więc z okazji kimunii kupić gitarę elektryczną, piecyk do kompletu, no poprostu cały zestaw tylko czy to pasuje na komunię??

MamaMateuszka
 754  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina komunia prezent

Odpowiedzi

syla
Moim zdaniem możesz śmiało kupić
izkalepszy
moim zdaniem pasuje w końcu chodzi o to żeby dzieciak był szczęśliwy....
renata29
na pewno lepiej pasuje niż kład
Mysiaa
Hmm pomysl niezly...tylko gorzej jak tato i gitare sprzeda :-/.
MamaMateuszka
Mysiaa.... obawiam się, że cokolwiek kupię to tato sprzeda ale może zanim to zrobi dzieciak będzie miał trochę radości. Jest naprawdę bardzo zdolny muzycznie, na dodatek samouk.
tlolek
a może lekcje gry...
tego tatuś już nie sprzeda.
MamaMateuszka
tlolek pomysł super ale dzieciak mieszka na zapyziałej wsi, ma 9 lat i raczej sam na te lekcje nie trafi a wątpie czy rodzice znajdą czas i chęci żeby go wozić.
jagoda30
no najlepiej jakieś lekcje,bo instrument tatuś kochany może wynieść,podumaj może coś wymyślisz(kciuki)
amalka
Jeśli pasuje operacja plastyczna to gitara tym bardziej (kciuki) Myślę, że to dobry wybór (kciuki)
Grosik007
PASUJE!!:)
A jak was stać to załątwcie mu lekcje w jakims domu kultury w jego miejscowości! W sumie to nie powinien być spory koszt! Może się okazac że to polski Santana:) A ciocia i wujek uratowali mu życie:)!
iwona1985
Bardzo fajny pomysł(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.