Menu

Co na wiejskim stole?

Proszę zainspirujcie mnie co na wiejski stół na wesele? Oprócz oczywiście kiełbasy, szynek. Proszę Was badzo NetMamy, napiszcie co Wy miałyście...

Anka88
 435  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina wiejski stół

Odpowiedzi

Nena
Smalec i do tego chlebek plus kiszone i malosolne ogorki. Grzybki w zalewie i piwko.
johanna
Ja spotkałam się z pasztecikami zapiekanymi, piklami, żurawiną do pasztetów, zasmażaną kapustą ogólnie wiesjki stół mniami :)
eurydix
A ja się spokałam z boigosikiem pycha (bankimydlane)
amalka
Smalczyk z cebulką, swojski chleb, pasztet pieczony, świeżonka, może coś z dziczyny...
jagoda30
Moin zdaniem swojską wędlinę najlepiej dać na stoły.U mnie tak było, znikałą w locie i goście byli zadowoleni,że nie muszą biegać z talerzami w tą i z powrotem.
Jeśli ktoś umie można uwędzić indyka,zrobić pasztet,salceson, no i bimberek ma być pierwsza klasa nie jakieś siuśki(glodna)
MamaMaya
swojski chlebek, smalec. ogórasy kiszone, bimber albo beczka piwa.
jagoda30
Jeśli tak to ok
amalka
Ostatnio ten "wiejski stół" stał się "topowy" i powiem szczerze- fajna sprawa (grins)

@Jagoda na stołach stoją zwykle klasyki- szeroko pojmowana, tak zwana zimna płyta. Zwykle jest w czym wybierać a swojskie żarełko to taka odmiana od jałowych i bezsmakowych wędlin... Fakt- ganianie z talerzem nie każdemu odpowiada ale popatrz jaka oszczędność hehe Żartuję oczywiście (grins)
iwus198920
U Nas wiejski stół dostaliśmy w prezencie hehe i był łeb świni z jabłkiem w ryjku(smiech) do tego pasztet, kiełbacha, kaszanka, golonka, bimberek, ogórki małosolne i smalczyk a i chleb oczywiście wszystko domowej roboty(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.