Menu

Co najbardziej lubisz... w swojej pracy?

Pytanie do wszystkich pracujących ... co lubicie w swojej pracy? czy to sama praca jest lubiana a może to znajomi z firmy? może Wasz szef? atmosfera?

ojciec
 3842  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca zawód szef firma

Odpowiedzi

Tesa
lubię swoją pracę, bo cały czas mam kontakt z ludźmi, chociaż czasami marudzą o i tak nie chciałabym pracować w innym zawodzie. Szefowa jest w porządku i koleżanki też. Dobrze się dogadujemy.
stokrotka30
Ja lubię WSZYSTKO w mojej pracy;szefa(czyli mnie),atmosferę,moją niezależność,to że pracuję blisko domu i w każdej chwili mogę być na zawołanie dzieci i robię to co lubię!!!-po prostu super!!!
lara1982
lubię swoją pracę za to ,że jest tam tyle ludzi ,a ja lubię kontakt z ludzmi,może troche za dużo kobiet bo z nimi to nie raz ciężko wytrzymać,ale po za tym może być
Matina
Lubię to że moge w każdej chwili wyskoczyć, to że mam auto służbowe i telefon - zawsze to mniejsze wydatki i ie mam nad głową szefostwa.
Juli1303
Lubię kiedy klientka mówi ze odmieniłam jej zycie czy że dzięki nowej fryzurze poznała chłopaka. Lubie kiedy mam pole do eksperymentów, kiedy to ktoś docenia i kiedy mogę kogoś czegoś nauczyć
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.