Menu

Co najczęściej lubią się bawić Wasze dzieci???

Witam :-) W co najczęściej bawią się Wasze 3 letnie dzieciaczki??? Moja córeczka cały czas by układała puzzle i tak może w kółko często się zdarza że te same chociaż ma ich kilka różnych wersji. Dodam że bardzo dobrze jej idzie sama układa bez mojej pomocy.I pytam tak z ciekawości czym lubią się wabić Wasze dzieciaczki???

iwona1985
 575  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak zabawa dziecko

Odpowiedzi

Edytka85
Podobnie jak u @Geodzi. Głowa pełna pomysłów.
iwona1985
geodonna69 moja to wszystko robiła dopóki nie dostała puzzli w swoje rączki
tymianek
jak siedzimy w domu, to samochody, buduje trasy, parking, robi wypadki, goni policją złodzieji. Teraz jest na etapie przejadu kolejowego, gdzie samochody wpadają pod pociag lub jadą po torach - widział ostatnio zorganizowana przez strażaków inscenizację wypadku kolejowego stąd te fascynacje (pout)
Kasia1978
moja uwielbia gry logiczne,edukacyjne...a puzzle to wręcz uwielbia...
karolcia514
moja uwielbia bawić sie książeczkami i opowiadać co na nich jest namalowane ostatnio również bawi się w gotowanie swoimi garneczkami :)
monique25
podobnie jak u @geodonny
irekzboralski
Mikołaj najchętniej kopałby piłkę...bez znaczenia czy w domu czy na dworze...
jolla30
mały lubi bawic sie w sklep (ma kase sklepową),w wyscigi,ze swoim kolega łowią patykami ryby w basenie,uwielbia skakać na trampolinie,robi wyścigi samochodami,buszuje w piaskownicy,bawi sie w chowanego,uwielbia tańczyc,układa puzle i garaże z klocków,jeżdzi rowerkiem i na hulajnodze,ogólnie uwielbia zabawy ruchowe,jest to mały żywioł,nigdy mu sie nie nudzi!!
elizka
Alex - brumy
Iwona1977
teraz to najmlodsza uwielbia siedziec w ogrodzie , podlewa warzywa robi blotko, to jej najlepsza zabawa dzis np wchdzila nogami do baseniku potem w grzadke z ziemniakami ...(grins) i tak przez 3 godz robila tez babki z blotka, w chlodne dni ida w ruch garnki i "gotowanie klockow" lub zabawa w chowanego z rodzenstwem, rysowanie jest tylko przez chwile bo badziej intereesuje ja np mycie lub zamiatanie podlogi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.