Menu

co nie pasuje wam w waszych mezach...

pytanie jak wyzej co wam nie pasuje w waszych mezach chlopakach narzeczonych partnerach....?

jadzia23
 777  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Partnerstwo i Rodzina rodzina maz

Odpowiedzi

emikacpi
Strasznie jest pracowity (pracoholik), narzuca sobie za dużo na głowę i czasami mało mamy czasu dla siebie, obiecał mi jednak że to się zmieni ... jak coś jeszcze mi dojdzie napisze(grins)
agnese32
w moim mezu nie podoba mi sie to ze jest nie wychowany i nie ma za zadne skarby podejscia do dzieci zamiast sie z nimi bawic to je krzywdzi . jest jednym slowem pechowym facetem (kwiatek)
irekzboralski
to,że głupieje na punkcie swojego samochodu..wystarczy,że coś mu nie tak stuknie to już siedzi przy nim godzinami...
Amcia
Czasami jak mnie napadną nerwy na męża to myślę że te chłopy to takie głupie ,ale jaki byłby bez nich świat:)Ale nie narzekam bo nie ma na co (prezent)(cukierek)(cukierek)
jolla30
ogólnie wszystko a czasami nic,zalezy jak lezy(smiech)
karolincia
Wszystko mi pasuje ma wady ale się stara kocham go i tak
edyta2010
o jest kilka takich rzeczy: chrapie , zostawia rzeczy gdzie mu popadnie a moje chce wyrzucać jak gdzieś zostawię , pali i to jest najgorsze z najgorszych, ale co zrobić widziały gały jak brały :) ha ha ha może w końcu kiedyś rzuci te papierochy(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
MAJA15
Jak każdy facet czy kobieta ma swoje fohy, nie ma idealnych ludzi!!!!! (wow)(wow)(wow)
aangelek21
ogólnie wszystko w mężu mi pasuje (prezent) tylko ma jedną wadę.. jak mówi, że będzie za godz, to wiem, że za godz nie będzie i tak samo jak ma coś zrobić, to robi to zawsze dłużej niż wcześniej mówił... widziały gały co brały (grins)
aangelek21
ogólnie wszystko w mężu mi pasuje (prezent) tylko ma jedną wadę.. jak mówi, że będzie za godz, to wiem, że za godz nie będzie i tak samo jak ma coś zrobić, to robi to zawsze dłużej niż wcześniej mówił... widziały gały co brały (grins)
amalka
Mnie drażni w mężu jedna z jego baaardzo wielu zalet (grins) Jest niesamowicie punktualny i gdy ma być gdzieś o 13:00 pogania mnie już o 12:00 bo on MUSI być 15 minut przed czasem... Ja zawsze wyrabiam się na ostatnią chwilę lub spóźniam te ustawowe 15 minut. To z kolei drażni P we mnie (aniol) Kocham mojego "niemal ideała", z tym "niemal" włącznie (prezent)
KIciula
mnie wkurza to,ze nigdy nie jest na czas jak mowi,czasem chrapie przez nos i musze go poszarpac,bo mnie budzi,jest okropnie wymagajacy do seksu:)sa tego dobre i złe strony,pali papierochy niestety,czasem zapomina smieci wyniesc i mi wor na rano zostawia,nie lubi spacerów!!!!jak ma isc na cmentarz lub działke to az sie trzesie.i nie lubi jak gadam na jego mamuske zle i czasem jej broni i szlag mnie trafia.
daryjka87poznan
Mnie tylko wkurza w moim mezu to ze zapominalski jest.
Magdzik
Drażni mnie strasznie w moim mężu, że wszystko na ostatnią chwilę robi(krejzolka)
Niegrzeczna
mnie denerwowało, że mojej pracy nie docenia ale po % ludzie się szczerzy robią i przyznał, że docenia tylko o tym nie mówi poza tym to nic :) ma swoje wady, ale praktycznie te co ja więc jak może mnie wkurzać coś co sama robię? Nie może, bo by to już chamstwo było. Mi wolno a Tobie nie :/ jak dla mnie to ideał tylko 400 km od mojej miejscowości mieszkał :(
clyde22
Mój "mąż" też ma wiele wad, ale wszystkie kocham... ;)
xkasiulax
Niczego bym nie zmieniła :)
elizka
palenie papierosów i czasem jego widzi mi się ....
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.