Menu

co o tym sądzicie

Dodatkowa praca on-line
Doświadczona firma reklamowa zapłaci za oglądanie reklam. Można zarobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie, poświęcając na to zadanie 15 minut dziennie (dobry sposób na twórcze wykorzystanie czasu podczas emisji reklam telewizyjnych). Zarejestruj się na:

www.centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=malaczarna1983

Do systemu trzeba się logować przynajmniej raz na dwa dni (minimum 1 raz na 30 dni). Zarobki są naliczane po kliknięciu w daną reklamę. Są one na bieżąco aktualizowane. Stan konta dostępny jest po zalogowaniu. Na sam początek dostajesz od firmy 1,50zł. Nie ponosisz żadnych kosztów własnych. Firma wypłaca Tobie pieniądze na konto bankowe/PayPal/AlertPay, gdy zarobki przekroczą próg 30zł.

Myślę, że warto spróbować - tym bardziej, że nie poświęcisz na tą pracę więcej niż 15 minut dziennie. Ponadto, w ten sposób można poznać wiele innych form zarabiania online.

Jeśli nie spodoba się Tobie taki sposób zarobku, w każdej chwili będziesz mógł/mogła zrezygnować i usunąć swoje konto - bez żadnych konsekwencji.znalazłam to w necie.jakos nie bardzo wierzę w takie oferty. a co wy o tym myslicie.bo mi wydaje sie to zwykłą ściemą

JUSTYNA300511
 747  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca oferta

Odpowiedzi

karolincia
no ja też nie za bardzo wierzę w takie rzeczy jestem nieufna
Mandarinios
Ja też się boję takich ogłoszeń :D choć bardzo chciałabym wierzyć, że są na świecie uczciwi tego typu pracodawcy :)
Kordelia
Nie wierzę w takie rzeczy i z góry jestem nieufna:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.