Menu

Co porabiacie w weekend?

Macie jakieś cieakwe pomysły na spędzenie weekendu?

oleandra
 342  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli spędzenie weekendu

Odpowiedzi

Runka
najblizsze 3 weekendy to ja spedze w szkole a jak juz bede miala wolne to napewno cos wykombinujem np rejs do swinoujscia, wypad nad jezioro, albo blogie lenistwo na balkonie, wszystko zalezy od pogody, napewno cos wymyslimy
dzonsons
sprzątam, zjemy obiad i wspólnie będziemy oglądać tv, po prostu odpoczynek
emma26
Grill, grill i jeszcze raz grill. Zaprosiliśmy tym razem znajomych nie rodzinę. Mam już szaszłyki przygotowane, już nie moge się doczekać, pyszności.
renata29
W następny weekend będę się seksić(mężu wraca po dwóch miesiącach do domu)(grins)
postrzelonanama
A ja tęsknię za moim mężem, który jest w delegacji, tęsknota mnie zżera. Ale zrobie pyszną kolecję, zaprosiłam koleżankę i pewnie będzie miło.
Asiek30
Ja mam zamiar leniuchować, wybieram się na zumbę, a wieczór spędzimy rodzinnie, może jakiś grillek też. Weekend to weekend, słodkie leniuchowanie.
amalka
U nas dni miasta (zapraszam kto z okolicy, bo warto) a ja pewnie będę albo nadal wyła z bólu, albo liczyła zakichane szampony... (pout) Zależy co powie mi lekarz. Od wczoraj mam atak neuralgii i ledwie się ruszam. Powykręcało mnie jak 8 paragraf... Jeśli mi nie minie do soboty, nie dość że dziewuszki zostawię same z inwentaryzacją, to jeszcze i z festynu nici. Szlag by to trafił (chora)(smutna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.