Menu

Co powinno być w pokoju maluszka

Jak widzicie jestem na etapie urządzania pokoiki i mam z tym wielki problem - co powinno być w pokoju maluszka? Łóżeczko, przewijak, komoda... co dalej? Nie chcę zagracić pokoju, a z drugiej strony chciałabym, żeby było wygodnie i praktycznie. Poradźcie mi proszę.

johanna
 786  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród pokój dla dziecka łóżeczko komoda przewijak meble

Odpowiedzi

mamaoscara
Przyda Ci się jeszcze jakas szafeczka na ciuszki - chyba że wygospodarujesz miejsce u siebie w szafie. Nie ma co szaleć z pierwszymi mebelkami - bo maluszek i tak większą cześć przesypia - potem zmienisz łóżeczko i reszta nie będzie pasować. To co piszesz wystarczy - ważne żeby było wszystko pod ręką. Przewijak też może być taki nakładany na łóżeczko - nie koniecznie osobno. Ładne zasłony, kolor pokoiku i będzie ślicznie! A jak potem się okaże, że coś by się jeszcze przydało, to zawsze można dokupić bez wychodzenia z domu! :)
artanis
Mój synek ma prawie 3 latka i nadal wszystkie jego rzeczy mieszczą się w komodzie. No, może nie wszystkie, ale on tak je brudzi, że 1/3 zawsze jest w koszu z praniem, 1/3 na suszarce a 1/3 w szafce:)
justa
Hmmm, za jakiś czas pewnie będzie tam mnóstwo zabawek i co raz mniej miejsca :) Mamaoscara ma rację - póki co nie potrzebujesz więcej. Z reszta wszystko wyjdzie w praniu, zobaczysz :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.