Menu

Co przed spaniem??

Witam, mój synek pije mleko modyfikowane przed spaniem i nie chce innego mleko np. krowiego, z kaszką i nie wiem co mogłabym jemu dać żeby zrezygnować z modyfikowanego??

EwaO1810
 614  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko kaszka

Odpowiedzi

Mandarinios
Widzę, że przedział wiekowy wpisałaś 0-1 i już dajesz mleko krowie i chcesz zrezygnować z modyfikowanego?????? Dla mnie to nie do pomyślenia.....
Lexi
Twoj synek ma 18 miesiecy, wedlug Twojego profilu. Teoretycznie moglby juz jesc niemal wszystko to co Ty. Moze daj mu cieply budyn ( jest syty) ...
myszka838383
dlaczego chcesz zrezygnowac z mleka modyfikowanego skoro mały chętnie pije?? Mój synek przestał pic jak miał 1,5 roku..ale on nie chciał...przestało mu smakować.
EwaO1810
Przepraszam że wprowadziłam Was w błąd ale mój synek ma 18 m-cy, chciałam usunąć pytanie i od nowa je zdać ale nie wiem jak się to robi.
Pije chętnie ale chciałam Jemu zmienić żeby odzwyczaić go od butelki ze smoczkiem - z kubka normalnego umie pić.
sweetnessa27
to niech pije to mleczko z kubeczka:)
Basia1980
Nie rezygnuj jeszce z mleka modyfikowanego, ma dużo witamin a to krowie z kartoniku to poprostu bezwartościowa woda z farbka. Ja zamieżam dawać dziecku mleko modyfikowane do conajmniej 2,5 roku:)
aniula
moja coreczka przed snem pije z kubka niekapka kaszke mleczno ryzowa...czasem herbatke, pozniej myjemy zabki i lulu(cukierek)
EwaO1810
Dziękuję wszystkim za porady. Pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.