Menu

Co przygotować na 80 urodziny dziadków?

Moje drogie,

za 3 tygodnie moja babcia i dziadek będą kończyć po 80 lat, chcemy przygotować im wraz z kuzynostwem niespodziankę. Najpierw pójdziemy wszyscy na mszę w ich intencji, a potem? No właśnie zastanawiamy się co zorganizować i jaki prezent kupić. Możecie się podzielić jak to u was wyglądało, jeśli obchodziłyście takie święto?? (prezent)(prezent)

Marzycielka26
 2197  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport urodziny dziadków

Odpowiedzi

Anemona
u nas na 80 urodziny babci zrobiliśmy imprezę w restauracji były dzieci, wnuki i prawnuki. ) Zwykły obiad i zimne zakąski, kawa tort i ciasto cała familia sie na to złożyła. U babci wisi zdjęcie z tej uroczystości. Była bardzo zadowolona(klaszcze)
jagoda30
Albo obiad i imprezka rodzinna,albo kupcie im bilety do teatru,kina niech przeświętują ten dzień razem tylko we dwoje,jakieś profesjonalne zdjęcia możecie zorganizować na pamiątkę.Zależy jak stoją ze zdrówkiem i ile dadzą radę wytrzymać:)
kaatt
Ja swojej babci na 80- te urodziny wręczyłam foto-książkę ze zdjęciami dzieci, wnuków i prawnuków. Ale ja mam fioła na punkcie fotografii i zazwyczaj moje prezenty są tak ukierunkowane.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.