Menu

Co przysługuje matcece?

Strasznie tego dużo na temat tych wszystkich zasiłków rodzinnych itd...i powiem szczerze,że już sie pogubiłam.może ktoś by mi tak w 2 zdaniach powiedział co się należy...matce po urodzeniu dziecka....chodzi mi dokładnie o 48 zł zasiłku rodzinnego i czy na urlopie wychowawczym dostanę 400 zł pod warunkiem,że....(musi przypadać 504 zł netto na osobę w rodzinie?)Czy może mogę starać się o coś jeszcze?Będę wdzięczna jak ktoś mi napisze o tym wszystkim w skrócie.

Iwet28
 479  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Praca i Finanse zasiłki rodzinne dziecko dodatki

Odpowiedzi

paula80
No to na tyle na ile ja jestem zorientowana to są wszystkie możliwości...bardziej Ci nie pomogę. Swoja drogą 504 zł na osobe to jakiś absurd dla mnie jest... + te od nich 400 zł kto za to wyżyje?!
Iwet28
hi hi....ach te byki :-)
Iwet28
no miesięcznie te 48 zł...i z tego co ja wiem to dochód netto na członka rodziny nie może przekroczyć 504 zł ...a jak masz więcej to nie dostaniesz.............koszmar...bo ja się nie kwalifikuje na nicccccccccc
antenkarad
taaa te 48 zł to nawet na paczke pampersów nie starcza bo u nas kosztuja 51 zł
kamilka86
jesli chodzi o wychowawcze to ten dodatek dostaje kazday pod warunkiem ze w ostatniej firmie przepracowalas co najmniej pol roku. dobrze nie wiem jeszcze jak to wyglada poniewaz ide sie wszystkiego dowiedziec sie jutro najpozniej pojutrze wtedy napisze ci jak to wyglada i co trzeba zalatwic...
Iwet28
a u nas kosztują 57 zl...:-(
Iwet28
powinno być w tytule pytania *matce :-D
natka18
Bo nie ma do czego wracać Geodonna :(
paulina8917
zasilek rodzinny 48 zasilek okresowy na zywnosc w zaleznosci od wysokosci dochodow, zasilek jednorazowy i zasilek celowy np. na wegiel ok 400 zl.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.