Menu

Co robić z ubrankami

Zastananawiam się co robić z ubrankami z których mały tak szybko wyrasta. Macie może doświadczenie w sprzedawaniu ubrań na allegro? Ja do tej pory tylko kupowałam i nigdy niczego nie sprzedawałam i nie wiem jak się tdo tego zabrać.

Pixelka
 543  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro sprzedaż

Odpowiedzi

paula80
Też jeszcze nigdy nie sprzedawałam – jakoś nie mam do tego żyłki. A ubranka przejmuje po mnie kuzynka bo ma ciut młodszego szkraba.
Claudia
Mozesz sprzedac ubranka jako zestaw,(moja kolezanka tak sprzedala ubranka)jesli nie chce Ci sie wystawiac kazdej rzeczy osobno.Zastanow sie jaka kwota by Ci odpowiadala,mozesz zrobic akcje lub ustawic cene kup teraz.
artanis
Ja nie sprzedaje ubranek. Nie oszczędzam na ubraniach ani butach dla Grzesia i jeśli któreś są jeszcze w jakimś dobrym stanie, poprostu oddaje. Ostatnio znalazłam portal z ogłoszeniami w moim miejscu i wystawiam ogłoszenia "oddam za darmo" - odzew niesamowity...
Codziennie ktoś przychodzi po rzeczy, są to osoby z mniej zamożnych rodzin, którym bardzo takie ubranka są potrzebne. Ja też nie mam zbyt dużo pieniędzy, ale jeśli komuś mogę pomóc, dlaczego nie? Mój synek brudzi rzeczy więc kupując mu i tak myślę, że pójdą na straty, ale jeśli coś się uchowa, nie mam zamiaru na tym zarabiać... Cieszę się, że mogę komuś pomóć, a radość tych ludzi jest niesamowita... Warta więcej niż jakiekolwiek pieniądze!
artanis
MAiRa2006: ja dałam na stronie RadioBielsko ogłoszenia drobne... odzew natychmiastowy. Tak samo pozbyłam się zlewu, który miałam montować, a okazało się, że do niczego mi się nie przyda oraz szafy dla mnie stare, a dla kogoś być albo nie być i kanapę... Warto sobie pomagać
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.