Menu

Co robicie w upały

Dziewczyny jak spędzacie dzień z waszymi dziećmi podczas takich upałów? Ja siedzę cały dzien w domu dopiero koło 17 wychodze na spacer.

dudka
 481  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

Ju25lka
Ja się staram wyjsc tez w ciągu dnia na jakis spacer, albo plac zabaw. Mam też trzyletnią córeczkę oprócz maluszka i ona nie wytrzymałaby cały dzień w domu. Wybieramy zacieniony park, albo jedziemy do mojej przyjaciółki na obrzeża miasta na działkę. Ona ma córke w wieku mojej Ani – mają dmuchany malutki basenik, dziewczyny się taplają czasem Karolinkę też tam sadzam na chwilkę a tak to siedzimy w przewiewnej zacienionej altanie i raczymy się mrożoną herbatą!
moniaka
Ja wychodze rano koło 9.00 na spacer w tym czasie kupuję też potrzebne mi rzeczy i po jakiejś godzince wracamy do domku. Zdecydowanie lepiej jest w chłodnym mieszkaniu i dla mnie i dla Kacperka. Mały ucina sobie koło poludnia drzemkę, ja gotuję, sprzątam potem wstaje jemy obiadek a po południu wybywamy znów z domu. Jakoś to przeleci.
maxima
Ja też wychodze z chłopcami tylko po południu – sama się męczę w takim upale więc wolę tego dzieciom oszczędzić. Na tarasie mamy dużo cienia i jest przewiewnie więc jak się da to drzemkę mają na tarasie. Zdarza się oczywiście, że jedziemy gdzieś i wtedy plan dnia się zmienia – ale generalnie tego się trzymam żeby największy upał spędzić w domu.
mamaoscara
To my spacerujemy bardzo dużó – wystarczą zacienione miejsca. Oczywiście nie w samo południe ale i rano i po południu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.