Menu

Co robicie z ubrankami

Dziewczyny co robicie zza małymi ubrankami waszych dzieci? Nie mam nikogo w rodzinie komu mogłabym je sprezentować i nie bardzo wiem co z tym robić.

Alb22
 546  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

czarna
Zostaw sobie część – a może jeszcze kiedyś ci się przydadzą :)
mamaoscara
Ja zostawiłam sobie tylko jakieś nautralne ciuszki właśnie na wypadek jakby jeszcze kiedyś ... nie ma sensu magazynowac wszytskiego, bo będzie inna moda inne ladniejsze ubranka. Zostawiam tylko te stricte niemowlęce. Resztę wrzuciłam do kontenera z PCK
ivka
Nie ma nic gorszego niż kontenery z PCK – oglądalam jakiś czas temu program na ten temat. Co lepsze ubrania wcale nie trafiają dla potrzebujących tylko prosto do ciucholandów... Niestety taka prawda. To już lepiej zawieźć ubranka od razu do jakiegoś domu dziecka.
kwiatuszek85
@ivka: też widziałam ten program. Ja ubranka sprezentowałam ciężarnej przyjaciółce. Poprzebiera sobie co chce.
Akoo
Witaj - Ja w sumie rozwiązałam ten problem na 2 sposoby. Jak córka wyrosła z ubranek to oddawałam je mojej siostrze gdyż 1,5 roku po mnie urodziła dziewczynkę. Natomiast jeśli chodzi o ubranka mojego synka to oddałam do domu dziecka.
kasia13_archiwum
Moja szwagierka sprzedawala na Allegro (czy jak to sie tam nazywa).

Ja po rodzinie i znajomych pooddawalam.
kasia13_archiwum
@Magic... z tym ebay to fajna sprawa. Tez chyba sie nad tym zastanawiam.
artanis
Zależy od tego, czy to niemowlęce ubranka, czy przedszkolaka - mój synek dość mocno niszczy ubrania, więc nie jestem pewna czy jeszcze komuś mogłoby się przydać... W 1 roku ja dostawałałam ubranka od mojej siostry, potem te od siostry plus własne pożyczyłam koledze, któremu urodziły się bliźnięta, następnie on do tej paczki dołożył swoje i znów wróciły do mojej siostry, bo niedawno urodziła drugą córeczkę. I tak sobie ta cała wyprawka wędruje, sortowana (wyrzucany rzeczy zniszczone) i dokładana o nowe ciuszki....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.