Menu

Co sądzicie o danonkach

Co sądzicie o Danonkach, są zdrowe czy nie? Ja słyszałam, że zawierają konserwanty i żeby ich nie podawać dziecią. Co prawda w składzie jest wyszczególnione, że nie ma konserwantów ani barwników ale czy to prawda... jak sądzicie prosiłabym o wypowiedź na ten temat.

Aagataa
 913  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

ivka
Nie dajmy się zwariować. Wszystko jest zjadliwe w normalnych ilościach. Mój Patryk woli bakusie ale od czasu do czasu wcina danonka i nic mu się nie dzieje. A wiesz ile konserwantów jest w chlebie, żółtym serku, wędlinkach??
paula80
Jestem też takiego zdania, że w normalnych ilościach nic nikomu nie zaszkodzi, ale traktuję danonki jako zwykły deserek nie jako jakieś cudowne danie bez którego kości naszych dzieci będą słabe i łamliwe... reklama reklamą ale dzielmy wszytsko przez 4.
panidomu
Ja osobiście do firmy danon jestam bardzo uprzedzona i nic z tych rzeczy nie kupuję.Jeszcze będąc na studiach - jeden z wykładowców bardzo odradzał nam jogurty firmy danone - podobno więcej w nich konserwantów niż żywych kultur bakterii.....
kasia13_archiwum
Ogolnie mowiac na pewno zdrowszy jest jogurt naturalny ze swiezymi owocami. Wiesz, co masz w srodku.
Natomiast praktycznie jest inaczej.
Dolacze sie rowniez do zdanie, nie dajmy sie zwariowac. Moje, jak i inne dzieci, tez jedza od czasu do czasu danonki, i zyja i sa zdrowe.
Tak dlugo, jak ich odzywianie jest urozmaicone, i nie sprowadza sie wylacznie do danonkow itp., nie zamartwiam sie tym i podchodze do tematu na luzie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.