Menu

Co sądzicie o łóżkach piętrowych?

Jesteście na tak czy nie? nie chodzi o to że nie mam miejsca w pokoju tylko dzieci się uparły, napiszcie co sadzicie...

Monis
 285  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem łożko piętrowe

Odpowiedzi

ulenka091987
ja widzę jeden minus jak Paweł zaśnie na moim łóżku to muszę go jakoś wsadzić na górę(hahaha)
LaMandragora
moja najstarsza ma... ale pod spodem ma mozliwosc albo cos wstawic, albo polozyc materac... ma materac... i sluzy dla kogos, jak chce przenocowac, albo mlodsza tam sie nieraz w dzien bawi :)
izkalepszy
Moja ma takie jak LaMandragora śpi bardzo chętnie mamy jeszcze taki baldachim ,, tunel,, więc nie obawiam się że wyleci(kciuki)
amalka
Sama rozważałam zakup takowego (grins) Podoba mi się coś w ten deseń
amalka
lub to
amalka
Choć Tobie zapewne rozchodziło się o takie z wyrkiem u dołu i u góry (grins) Tak czy naczej- jestem na TAK (kciuki)
ada410
Pomysł nie jest zły. Gorzej jak się człowiek zapomni, i jak będzie musiał w nocy wstać...(grins)
Tuptolek
Nasze łóżko piętrowe typu jak amalce się podoba, tylko ze zjeżdżalnią zostało o bcięte na niskie łóżko. Minusy takie, że nie możesz się położyć obok dziecka, dwa - j nie mogłam spać spokojnie dopóki mąż nie dorobił jeszcze jednej barierki dodatkowo, trzy - ciężko odłożyć dziecko na góre, jeśli zaśnie gdzie indziej. Tak jak teraz jest lepiej. A jeśli chodzi o Ciebie zapytaj się o jedną zasadniczą kwestię: czy ustalili już kto śpi na górze, a kto na dole? Bo może się okazać, że dwoje dzieci chce spać na górze. (grins)
czekoladka22
No ja tez się zastanawiam nad kupnem ale dopiero jak dzieci będą mogły spać na takim jeszcze sa za małe. Sama miałam takie dwupiętrowe i czasem była wojna kto śpi na górze a kto na dole :D ale potem w końcu wyszło ze ja śpię u góry a młodsza siostra na dole a wcześniej się zmieniałyśmy :] nie widzę minusów po prostu dzieci muszą same iść spać do swoich łóżek bo wnieść nie da rady :]
Beatka2010
Ja będę musiała kupić łóżko piętrowe z takim na dole jak druga córcia podrośnie bo pkoje mam malutkie i miejsca nie będę miała na drugie obok,ale to dopiero za jakieś 2 lata :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.