Menu

Co sądzicie o madoxie?

Hej Dziewczynki, mam do Was takie nietypowe pytanie: co sądzicie o madoxie? Słyszałyście w ogóle o tym "wokaliście"? Bo ja szczerze mówiąc bym go wokalistką nie nazwała... Gostek mnie normalnie tak wkurza i w ogóle uważam, że nie oprócz prowokacji wyglądem koleś nie ma nic sobą do zaoferowania.A Wy jak tam? Lubicie go? Macie jakieś swoje twarze z telewizora, których nie możecie ścierpieć? Piszcie dziewczynki, poplotkujmy sobie troszeczkę.

Madox jest

postrzelonanama
 537  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport muzyka madox

Odpowiedzi

jagoda30
kto to zacz?(krejzolka) nie znam kolesia
katarynka3311
Wiem jak wygląda a, że nie mam zwyczaju oceniać ludzi po wyglądzie to nie będę tego robić. Widziałam też kiedyś krótki wywiad i raczej mnie nie zaciekawił on, jako osoba. A muzyki jego nie zapamiętałam, bo słyszałam coś gdzieś tylko w przelocie.
lola86
Oglądałam go kiedyś na pudelku .Ale nie miałam do końca pewności czy to facet czy kobieta . Nie mam pojęcia co śpiewa
postrzelonanama
hm... jak by tu się delikatnie wyrazić, żeby nikogo nie urazić... to taki muzyk "alternatywny" dość delikatnej urody, którym się podniecała między innymi Agnieszka Ch. (chcę byś mnie miał, chcę byś mnie miał) w programie "Mam T..." jak sobie wygooglujecie to na pewno ujrzycie twarzyczkę. No po prostu MASAKRA!!!
emiliab
Czasami lepiej jest na kogoś nie patrzeć a tylko słuchać. Fajnie śpiewał w "Mam talent". Jest lepszym wokalistą od wielu innych znanych celebrytów-wokalistów.
Kasia1978
kto to?
amalka
A mnie tam koło pióra lata jak kto wygląda. Bracia Kindla (pewnie też niewiele z Was wie kto zacz) nie są wymuskanymi laleczkami i do przystojniaków im daleko ale ich piosenek słuchałam zapamiętale jako podlotek. Michał Wiśniewski wygląda jak przeszczep a był okres, że pół Polski szalało za Ich troje. Gdybym Macieja Maleńczuka zobaczyła w ciemnym zaułku- dostałabym zawału (gdyby "zaśpiewał" pewnikiem zeszłabym z tego świata) A Marilyn Manson? A Amy Winehouse? A (z innej parafii) Dennis Rodman? Niech "se" każdy wygląda jak go natura stworzyła lub jak lubi (kciuki)
amalka
Acha! Zaznaczyłam SUPERFAJNY (kciuki)
daryjka87poznan
NIE TRAWIE GO!!!!!!!
CzerwonaRoleta
wiem jak Madox wyglada, kojarze go z mam talent, czy cos takiego.. na poczatku myslalam,ze to kobieta. muzyki jego nie slyszalam i nie mam zamiru. wkurzajacy jak Szpak :P
goskapolak
Ma ciekawy głos,uwielbiam jak śpiewa po francusku.Gość ma niewątpiliwie talent.
Aha- i on nazywa się MADDOX:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.