Menu

Co sądzisz na temat farbowania włosów przez mężczyzn?

Kochane, niektóre Wasze odpowiedzi z wtorku zainspirowały mnie do zadania dzisiejszego pytania dnia. Kilka z Was pisało, że dość często zmieniacie kolor włosów. Nie da się jednak ukryć, że od pewnego czasu farbowanie włosów przestało być zjawiskiem typowym i zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet. Coraz więcej panów decyduje się w ostatnich latach na eksperymenty z kolorem włosów. U kobiet tendencja ta ma zarówno zwolenniczki, jak i przeciwniczki. A Ty co myślisz, gdy widzisz na ulicy mężczyznę, który ma pasemka lub pofarbowane włosy? Uważasz, że farbowanie włosów może dodać mężczyźnie uroku czy wręcz przeciwnie? Jak zareagowałabyś gdyby Twój partner powiedział Ci, że chciałby zmienić kolor włosów? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!

Ania
 1703  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

farbowanie włosów mężczyźni

Odpowiedzi

alinagj1o2
Nie mam nic przeciw temu .Ale w odpowiednim wieku i z wyczuciem.
amalka
Niektórzy panowie są jak wino- zyskują z wiekiem (Sean Connery dla przykładu) Jestem w stanie zrozumieć chęć "maskowania" upływu czasu lub najzwyklejszej zmiany wyglądu (mój przyjaciel- jako nastolatek- nie akceptował ryżawych włosów, więc je rozjaśniał) jednak wszystko z umiarem. Po "moim" mieście spaceruje starszy pan, mający siwe- białe niemal, odrosty po farbowaniu na... kruczo czarny (!!!) Wygląda to dziwacznie.
Beatka2010
Uważam,że każdy ma prawo byleby nie robił z siebie pajaca
natuuusia19
nie mam nic przeciwko:D
karolcia514
wszystko jest dla ludzi
daryjka87poznan
Moj maz juz dwa razy farbował sobie włosy.

W rodzinie mamy wujka który notorycznie farbuje włosy i nie widze nic w tym złego. Sama namawiam mojego męza zeby farbnał sie na czarno (widac mu juz siwe) ale jakos za bardzo teraz nie chce :/
ada410
Dokładnie...Wszystko jest dla ludzi, więc jak mężczyźnie się to podoba a partnerce nie przeszkadza to jaki problem...
emiliab
Wszystko jest dla ludzi, jednak mój kolega namiętnie farbuje włosy od kilku lat i niestety jak dla mnie wygląda żałośnie. Cieszę się że mój mąż nie zrobiłby tego.
Mysiulineczka
Niedaleko mnie mieszka chłopak , który farbuje sobie włosy tylko na okres wakacyjny. W zeszłym roku zaszalał z jasnym blondem a w tym z czerwienią... No ale skoro jemu to odpowiada to czemu nie. Skoro kobiety farbują sobie włosy to mężczyźni też mogą . Tylko żeby robić to z umiarem)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.