Menu

Co sądzisz o konkursach piękności dla małych dziewczynek?

Wypowiedz się na temat coraz częściej organizowanych konkursów piękności dla małych dziewczynek. Co myślisz o pokazach piękności dla małych dziewczynek?

Ania
 638  8

Odpowiedzi

Tuptolek
stwarzają dla tych małych dzieczynek niepotrzebne zagrożenie i wyrabiją w nich złe wartości, poza tym jest to tylko niespełnione marzenie bycia miss przez mamusie, albo kwesetia pieniędzy za nagrodę
Nula139
Zdecydowanie jestem na nie.
renata29
Chore to jest.Szkoda dzieci.
karolcia514
Żal mi tych biednych dzieci ja zdecydowanie jestem na nie .....
aniol
nie i jeszcze raz nie to sa poprostu chore ambicje rodziocw a szczególnie niespełnionych matek.Niszcza od poczatku psychike dziecka .A jeszcze w dodatku własnie stwarzaja zagrożenie bo pedofilia sie rozwija w takich srodowiskach i korzystaja.brrrrr
emiliab
Na TLC jest taki program "Mała piękność" i z tego co tam widzę to raczej radość i przyjemność dla matek, a nie dzieci. Stanowczo jestem przeciwna takim konkursom.
Niuska33
Ja też właśnie w kontekście programu "Mała piękność" mówie NIE! Te dzieci nie zawsze nawet mają ochotę wystepowac! Nie wspomne jak raz widziałam program w ktorym dziewczynka przewrocila się i bolała ją noga wiec nie chciala kontynuowac. Po interwencji matki wystepowala do samego konca...to nie jest normalne!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.