Menu

Co sądzisz o występowaniu dzieci w filmach - horrorach?

Z pewnością nieraz widziałaś film, który wzbudził w Tobie ogromny strach, lęk i wręcz nie mogłaś spać w nocy, albo bałaś się nawet przejść z pokoju do pokoju. Co czują mali aktorzy grając w takich filmach?! Zdania na temat występowania dzieci w horrorach są bardzo podzielone. Jedni twierdzą, że przecież to tylko film, a drudzy są tego przeciwnikami. Najmłodsze dzieci nie potrafią jeszcze oddzielić rzeczywistość od wymysłu ludzkiego. Gra w horrorach może negatywnie wpłynąć na dzieci wrażliwe i strachliwe. Czy zależy to od dziecka? Czy dzieci powinny grać w takich filmach?

Ania
 952  3

Odpowiedzi

amalka
Sama chciałam kiedyś zadać podobne pytanie... Po obejrzeniu filmu "Dzieci", gdzie w makabryczny sposób pociechy mordują swoich rodziców, doszłam do jednego wniosku- trzeba być skończonym idiotą by pozwolić dziecku zagrać w takim filmie... Sama w życiu bym się na to nie zdecydowała.
madziullka
Ale pytanie!! OMG. A co w tym złego. Rola jak rola. Film to fikcja i nie rozumiem takiej bulwersacji!!!
goskapolak
Dzieci grają w filmach o znęcaniu się rodziców,o gwałtach na nich,o okrucieństwach wojny.
Nie oglądam tego gatunku filmów bo według mnie są beznadziejne ale rola w filmie to nie jest rzeczywistość i trzeba umieć to oddzielić.
Jesli dziecko wcieliwszy się w postać kogoś na ekranie zabiło,zgwałciło czy samo zostało zgwałcone nie znaczy,że zrobi to w realu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.