Menu

CO SIE DZIEJE?

WITAM:) KARMIĘ MOJĄ MAŁĄ ODCIĄGNIĘTYM MLEKIEM JUŻ 3,5 MIESIACA I WSZYSTKO BYŁO OK AŻ DO MOMENTU KRYZYZU POKARMOWEGO SPOWODOWANEGO OGROMNĄ KŁÓTNIĄ Z MOIM KAMILEM.ZROBIŁAM WSZYSTKO BY MLEKO WRÓCIŁO I UDAŁO MNIE SIE:)LECZ JUŻ 4 RAZY MI SIE ZDAŻYŁO ZE RANO,CHOĆ PIERSI MIAŁAM "NABITE", TWARDE I KAPAŁO MI MLEKO Z NICH TO NIE MOGŁAM ODCIĄGNĄC POKARMU.ZAWSZE JAK ODCIĄGAŁAM Z JEDNEJ PIERSI TO DRUGA SIE SPINAŁA I MLEKO LECIAŁO A TERAZ NIC CHOĆ MLEKA W PIERSIACH DUŻO.MUSIAŁAM PODAĆ MOJEJ MAŁEJ MODIFIKOWANE.DOPIERO PARE GODZ PÓŻNIEJ NORMALNIE MLEKO ZACZĘŁO LECIEĆ.NIE WIEM CO SIE DZIEJE,WSZYSTKO ROBIĘ TAK JAK ZAWSZE.CZY WIECIE MOŻE O CO CHODZI?

JULKA
 732  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem karmienie odciąganie

Odpowiedzi

anna000
moze zanim odciagniesz wez goracy prysznic (grins) to otwiera kanaliki i powodoje latwe odciaganie (grins)
Mandarinios
możliwe, że zatkały Ci się kanaliki...
Achcha
Może za dużo o tym myślisz w danym momencie i stres cię blokuje.?
Mandarinios
tak ten masaż to też dobry pomysł! Najlepsze na odetkanie kanalików jest masowanie piersi dłonią jak grabie - rozczapierzonymi palcami, od dekoltu do otoczki! mi to bardzo pomoagało jak czasem się gdzieś zaczynał guzek pojawiać! no i ciepły okład albo prysznic przed (albo w trakcie masażu)
patrycja21
tak to moga byc zatkane kanaliki , dziewczyny dobrze radza
JULKA
MOŻE MASZ RACJĘ ACHCHA ZE ZA DUZO O TYM MYŚLE,BOJĘ SIE ZNOWU MIEĆ KRYZYS-TYLE NERWÓW WTEDY STRACILAM.NASTEPNYM RAZEM ZROBIĘ TAK JAK RADZICIE DZIEWCZYNY:) DZIEKI.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.