Menu

co się dzieje?

Witajcie kochane... mam taki problemik, zastopowałam się (smutna) znów od trzech miesięcy nie mam miesiączki, przez pół roku miałam raz miesiączkę (w lutym 2010) i to tylko za sprawą tabletek "Luteina", które przepisał mi ginekolog w Polsce... Nie mam pojęcia co się dzieję, chcemy starać się o maluszka, a nie mogę, bo nie mam jak!? Z tego wszystkiego zrobiłam sobie tutaj badania hormonalne i niby wszystko jest dobrze... W następnym tygodniu będę jechać do szpitala, bo tu nie mają ginekologów (krejzolka) Moje pytanie jest takie, czy któraś z Was miała coś podobnego? Co to może być?

aangelek21
 747  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie miesiączka

Odpowiedzi

Milki
miałam i ponad dwa lata lecze już PCO. hormony miałam lekkie odchyłki od normy, dopiero usg wykryło liczne pęcherzyki na jajnikach.
aangelek21
o matko, a skąd to się bierze? Jak to leczyć? Czy nie leczenie tego jest groźne?
Milki
hmm leczą to tabletkami hormonalnymi. zespól pco utrudnia zajscie w ciąze jak to mój pierwszy lekarz powiedział jak bede chciala miec dzidziusia to wtedy będziemy się starać. nie leczone to możesz nie miesiączkować i mieć problemy z zajsciem w ciąże możesz tyć, mogą pojawiać ci się męskie cechy płciowe tzn wąsik, męska budowa ciała.
Milki
hmm a skąd to się bierze mój lekarz twierdzi ze to dziedziczne.
aangelek21
o kurcze, to nie dobrze, nie dobrze (placze)(placze)(placze) nikt u mnie nie chorował na tą dolegliwość, jedynie co wiem, to, to, że moja babcia ze strony mamy zmarła na raka szyjki macicy :( nie wiem, pojadę choćby jutro do szpitala, a jak nic nie będą umieli zrobić, będę musiała przylecieć do Polski... matko jak mi się ręce trzęsą z tego wszystkiego, aż nie mogę pisać
Milki
poproś o usg dopochwowe bo ono jest najdokładniejsze, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
Milki
mój lekarz powiedział jeszcze ze pozytywne nastawienie to połowa sukcesu więc głowa do góry(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
aangelek21
pozytywne nastawienie, to miałam za nim nie zobaczyłam odpowiedzi... (placze)(placze)(placze) matko jak ja się boję...
aangelek21
mam 22 lata...
beatka7623
Ja też leczyłam nadmiar pęcherzyków ale z miesiączkowaniem nie miałam problemu Musisz zrobić usg i leczyć A może to nie to ...
aangelek21
@beatka7623 jeżeli to nie to, to w takim razie co takiego? nowotwór, rak?!
aangelek21
chyba już gadam od rzeczy :/ nic jutro jadę do szpitala i później napiszę co wyszło...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.