Menu

Co Twoje dziecko najchętniej zjada na drugie śniadanie?

Nie jest tajemnicą, że sposób żywienia dziecka w znaczący sposób wpływa na jego rozwój i zdolność koncentracji. Dlatego tak istotną rolę odgrywa drugie śniadanie - zwłaszcza jeśli dziecko jest już w wieku szkolnym. Co Twój uczeń najchętniej zjada na drugie śniadanie?

NetMamaTeam Team
 706  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Odżywianie uczeń drugie śniadanie

Odpowiedzi

amalka
Krzysio co prawda do szkoły nie chodzi, jednak drugie śniadanie jada w domu. Zwykle wybiera owoce lub jogurt. Oczywiście batonikiem muesli czy waflami ryżowymi też nie pogardzi. Ostatnio zasmakowały mu drożdżówki z jabłkiem, to i tę czasem mu kupię.

@Geodziu ja z przerażeniem patrzę na dietę siostrzenicy- chleb tostowy to norma, bułeczki maślane z Biedronki, rogaliki "7 days", "Pomysły na", racuszki i placki ziemniaczane z paczki (krejzolka) A siostrzyczka technik gastronom i gotuje naprawdę dobrze. Ostatnio dym mamusi zrobiłam, bo te "7 days'y" czy inne "Star foods'y" Krzysiowi kupiła kilka razy, gdy była u nas. No ja wszystko rozumiem od czasu do czasu, ale tak codziennie? Bo dziecko lubi? Teraz już wiem, dlaczego byłam taką kluchą od maleńkości (zla)
Nula139
Pierwsze śniadanko w domu-płatki z mlekiem lub kakao.
Do szkoły na drugie śniadanko dostaje kanapkę,owoc i wodę niegazowaną.
niki30041988
Moja ma problem ze zjedzeniem śniadania a co dopiero o drugim... moja ma 4 lata i rano wypija samo kakao... później jajko sadzone, albo jajecznicę jak zgłodnieje czyli koło południa, bardzo mało je, ale przybiera na wadze. A czasami się zdarza, że je wszystko co jej podam.
amalka
Taaa... dlaczego dzieciom najbardziej smakuje wszystko czego jeść nie powinny?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.