Menu

co w kuchni ... byle nie płytki :????

Dziewczyny poradźcie co oprócz płytek można położyć w kuchni ...myślałam o takich taflach z metalu przynajmniej na ścianie gdzie zlewozmywak i kuchenka ..... a może panele takie na wysoki połysk melaminowe są .... szukam pomysłu byle nie płytki ..... poradzcie ...może ostatnio robiłyście kuchnie

Zana
 938  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy wykańczanie kuchni

Odpowiedzi

Juli1303
albo chropowate szkło...też fantastycznie wygląda..
Amcia
Ja mam kuchnie ale nie mam jeszcze płytek na ścianie ale niedawno widziałam płyty takie duże one są bodajże 1 metr na pół i są w kolorach jakbyś położyła granit z dodatkami złotymi mają wytłaczane kwiaty albo ornamenty takie egipskie ale sęk w tym że jedna kosztuje prawie 200 zł. ja normalnie muszę je mieć i dlatego się wstrzymałam z płytkami do kuchni i one nie wyglądają jak płytki bo pomiędzy nimi nie robi się fugi, są dostępne w castoramie.
tymianek
(kwiatek) glazura to chyba najpraktyczniejsza jest właśnie w płytkach, teraz są takie piękne płytki. Moi rodzice kładli na ścianę w kuchni duże płytki łazienkowe ( do kuchni też się nadawały) - a gdzie niegdzie puszczony jest pionowy pas z brązowymi różami na łodygach.
Natomiast na podłogę polecam bardzo gorąco panele kuchenne - wyglądają jak płytki, ale nie są zimne.
joka26
Mamy na ścianach pomiędzy górnymi szafkami a blatami płyty MDF. Super łatwe w utrzymaniu czystości. Polecił nam to pan, który robił nam meble do kuchni.
JustiSam
Ja mam zielona szybe pomiedzy meblami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.