Menu

Co wam dała szkoła rodzenia?

Powedzcie mi czy jesteście zadowolone że poszłyście do szkoły rodzenia? Co wam dała ta szkoła?

Goralka6
 274  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie szkoła rodzenia

Odpowiedzi

amalka
Nic mi nie dała bo nie chodziłam. Wydaje mi się, że to kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy z kieszeni przejętych rodziców. Całe wieki kobiety rodziły ufając "matce naturze"/ akuszerkom/ położnym/ lekarzom... Kto chce- niech chodzi. Kto sądzi, iż zajęcia pomogły- też dobrze. Co kto lubi.
kama86
Nie chodzilam chociaz mi proponowano..Zbedny wydatek pieniedzy.
Moim zdaniem jak sie zna swoje cialo i jest sie psychicznie nastawionym na bol i rozsadnie sie podchodzi bez paniki do ciazy pozniej porodu szkola nie jest potrzebna..Polozna na sali porodowej we wszystkim pomoze i podpowie co sie ma robic i jak zachowac w czasie akcji.
Ale to jest tylko moje zdanie jesli komus ma pomoc przygotowac sie do porodu i chce do takiej szkoly uczeszczac nic mi do tego...
Beatka9316
Nie chodziłam chociaż podobnie jak Kama86 proponowano mi. Moim zdaniem to zbędny wydatek i naciąganie przyszłych rodziców. Wiadomo każda kobieta wie, że poród to nie jest sielanka. Trzeba być przygotowanym na ból. Położne na pewno będą mówiły co masz w danym momencie robić. Ja myślę, że taka zajęcia nie są potrzebne bo i tak nie będziesz miała czasu myśleć co oni tak Ci kazali robić w danym momencie. Sama bez szkoły na pewno dasz sobie świetnie radę :)
olenka78
Chodziłam....uczono m.inn.technik oddychania,jednak podczas porodu nie myślałam o tym,która to faza i jak teraz powinnam oddychać.....więc w sumie nic mi to nie dało....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.