Menu

Co was obrzyda??

Każdy z nas ma jakieś tak fobie, rzeczy, które Was obrzydzają - ciekawa jestem jakie - ja dostaje szału jak ktoś przejedzie po styropianie, ale to raczej typowe, pozatym brzydzi mnie np mydło w kostce w miejscach publicznych - nie dotykam! piszcie o Waszych fobiach!

monjuk
 585  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

fobie obrzydzenie

Odpowiedzi

dudka
Ja nie znoszę publicznych toalet a z takich rzeczy co mnie obrzydzają tak, że aż dostaję gęsiej skórki to są te wielkie czarne ślimaki bez skorupek! Fuuuj
paula80
Klamki i kurki w publicznych toaletach - zawsze używam papierowych ręczników, albo chusteczek higienicznych, żeby zakręcić wodę a potem otworzyć drzwi. Podobnie mam z poręczami w autobusach i uchwytami w wózkach sklepowych - nawilżane chusteczki mam zawsze w pogotowiu, żeby potem przemyć dłonie.
ewelinan
Mnie strasznie obrzydzają niezadbane paznokcie u mężczyzny.
artanis
A mnie niezadbane zęby - w życiu nie pocałuję takiego z czarnymi jedynkami!
mumczinx
Pomijając temat mężczyzn bo to temat rzeka ;) powiem, że nie mogę jeść sztućcami aluminiowymi oraz mieszać w aluminiowych garnkach i je myć. grrr
Sikorka78
Brudne paznokcie i brak depilacji u kobiet - np taki widoczek na plaży - pani wychodzi z wody i całe nogi oblepione czarnymi włosami - jak yeti!
NiebieskKoralik
mnie obrzydza skórka brzoskwini. nie biorę nawet do rak. tak samo reaguje na pączki z cukrem pudrem - jadam tylko lukrowane. w ogóle wszelkie "meszki" mnie draznią. nawet niektóre ręczniki papierowe powoduja u mnie ciarki.
artanis
Ja jedynie źle reaguję na owady.
nata
Ja dostaję szału jak mam zrobić coś z mięsa z kurczaka - zwłaszcza z nóżki, gdzie są jeszcze resztki piórek i ta ochydna gęsia skórka. Zawsze musze mieć ubrane rękawiczki a i tak ledwo daję radę!!
Olka31
Nie znoszę jak ktoś strzela na kościach - w palcach u rąk czy na karku ! masakra
rose
Ślimaki i dżdżownice po deszczu to raz, a dwa kleszcze - sama myśl o nich nie mówiąc już o takim wielkim napitym kleszczu jakiego ostatnio miał piesek sąsiadów... ochyda
KaczkaDziwaczka
a moją córę obrzydzają galaretki, bo się trzęsą
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
flora
@goska - mnie dokładnie to samo obrzydza - takie fantazyjne mięsne potrawy. Dramat
habibi
Marchewka z groszkiem jest zdecydowanie moim faworytem, oprócz tego, obgryzione paznokcie, brudne buty, tłuste włosy, taki standardowy zestawik.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.