Menu

Co Wasze dzieci dają nauczycielom (wychowawcom) na zakończenie roku szkolnego?

Co dzieci Wasze dają na zakończenie roku szkolnego, kupują coś od siebie, jak tak o to takiego, czy składają się w klasie i razem kupują, jeśli tak co to takiego?

palomina
 473  7

Odpowiedzi

mateuszowa
Uważam że kupowanie prezencików nauczycielom to przesada,no bo z jakiej racji? Więc moje dziecko zawsze na zakończenie roku niesie Pani symbolicznego kwiatka i to nie jakieś wyszukane bukiety tylko różyczke,tak w podzięce za opiekę i nauczanie.
clyde22
Pytanie dotyczy szkoły?
Nasz przedszkolak to posłał pani promienistego uśmiecha i słodkie "dziękuję". To, że o niej paple co dzień, to najlepsze podziękowanie za ciepło i serce...
goskapolak
Wychowawczyni kosz delikatesowy-skladamy sie po 10zl a reszcie nauczycieli po kwiatku i czekoladce.
alinagj1o2
Moi kończą 3 klasę .Pani dostanie kosz z kwiatami i bon na 150 zł. Przez 2 lata synowie nosili po jednym symbolicznym kwiatku .
Tuptolek
pewnie będzie coś od całej klasy z klasowych funduszy, ale ja mam do wychowawczyni szczególny sentyment i pomogła nam kilka razy w różnych sytuacjach, więc jeszcze Konradek zaniesie jej taki słodki koszyk ( tam jest kawa, herbata owocowa, jakieś batony, ciastka, czekolada, itp. ). W Tesco kupiliśmy za 40 zł
SylwiaLesiwTruss
Jestem córką nauczycielki i mama co roku dostaje coś, czego faktycznie nie chce. Autentycznie kwiatki i czekoladki wystarczą. A jeśli już musicie:) to najlepiej dać bon do jakiegoś sklepu, np. kartę podarunkową do Rossmana:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.