Menu

Co z dziećmi po rozwodzie?

Wszystko na początku było piękne. Ślub, poczęcie dziecka, wychowanie, a tu nagle rodzice stwierdzają, że do siebie nie pasują i nie chcą być już dłużej razem. Rozwód.

Co wtedy z dziećmi? Pojawia się problem. Z kim dzieci powinny być?
Czy mimo rozwodu rodziców da się stworzyć dzieciom prawdziwy dom?

Spotkałyście się z taką sytuacją? Czy może znacie ją z autopsji?

Ostatnio rozwodzili się moi znajomi i na szczęście rozeszli się w przyjaźni ale wiadomo, że bywa różnie.Dzieci mieszkają z matką.

hogata
 726  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dzieci separacja rozwód

Odpowiedzi

artanis
Grześ mieszka ze mną, do taty jeździ na weekendy oraz na jeden miesiąc w wakacje. Mój ex nie poradziłby sobie na co dzień z nim, nie potrafi ugotować obiadu, ani uprać ubrań. Wszystko za niego robi matka, więc to bez sensu, aby dziecko było z tatą skoro właściwie zajmowałaby sie nim babcia.
kasia13_archiwum
My stalisym rowniez przed tym tematem. Byl taki kryzys w naszym malzenstwie. Nawet papiery rozwodowe byly zlozone. U nas nie bylo tematu. Dzieci zostalyby ze mna, a ja nie robilabym problemow z wizytami tatusia. No, wyszlo inaczej, lepiej. Jestesmy razem... Ale przynajmniej wtedy bylismy zdania, ze zepsuty zwiazek rodzicow nie powinien sie odbijac na dzieciach i ze w dalszym ciagu maja prawo do obojga rodzicow.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.