Menu

co z tym oddychaniem ?

Hej to już 33 tc a ja mam straszne problemy z oddychaniem i nie wiem czy się martwić czy coś można z tym zrobić . momentami ma wrażenie że się uduszę. pomocy poradźcie coś.

Madzika
 301  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie oddychanie ciąża

Odpowiedzi

Anulkaa
Ja tak miałam po urodzeniu dziecka. Właśnie takie duszności, problemy z płynnym oddychaniem, jakby moje płuca potrzebowały powietrza a ja za żadne skarby nie mogłam go nabrać na tyle aby go było wystarczająco, miałam wrażenie że się duszę i było coraz gorzej. Potem doszło całkowite osłabienie organizmu, myślałam że mam anemię albo coś.. Zwlekałam, zwlekała, aż doszło do tego że nie potrafiłam po schodach wejść. W ciągu 1,5 roku przytyłam 19 kilo. (miałam takiego doła z tego powodu ze szok). Poszłam na badania i okazało się że to zapalenia tarczycy tak osłabia i wyniszcza mój organizm. Nie niedoczynność, czy nadczynność, tylko zapalenie. Wyniki miałam tragiczne. Dodatkowo stres w domu tylko pogarszał moje problemy z oddychaniem. Dopiero po roku odkąd zaczęłam brać lekarstwa mój poziom tarczycy się uregulował i teraz mogę normalnie funkcjonować i co najważniejsze mogę normalnie zaczerpnąć powietrza do płuc. Leki mam brać do końca życia. Dodam tylko ze w 6 miesiącu ciąży wyszły mi złe wyniki na tarczyce i wtedy już zaczęłam brać lekarstwa, ale lekarz zapewniał ze po urodzeniu dziecka wszystko wróci do normy bo odchylenie jest niewielkie. Chyba w 2 miesiące po urodzeniu dziecka powtórzyłam badania i było ok, a potem się okazało ze dostałam tego zapalenia tarczycy. Jeśli masz możliwość to sugeruje iść do lekarza i dokładnie opisać co ci jest. U mnie robili nawet badania na astmę itd., ale w ostateczności jak lekarka zrobiła prześwietlenie tarczycy i zobaczyła wyniki to sama była w szoku że miałam aż tak zły wynik.
czekoladka22
Możesz mieć problemy z oddychaniem ponieważ dziecko jest coraz większe i uciska cię.
Ja bym ci radziła się zgłosić do ginekologa i powiedzieć co się dzieje niech on oceni co i jak.
Moja koleżanka musiała mieć zrobioną cesarkę bo nie umiała oddychać tylko ze ona miała przepuklinę dodatkowo i dlatego lekarz zrobił jej wcześniej cesarkę ...
nie wiem jak tam jest z tobą dlatego najlepiej iść do ginekologa i poproś żeby cię zbadali albo niech cię w szpitalu zbadają czy jest wszystko ok
Beatka2010
No kochana,dziewczyny dobrze Ci piszą.Ja też w 33 tyg. jestem ale nie mam takich problemów. Faktycznie opowiedz wszystko lekarzowi i przebadaj się . Życzę zdrówka Madziu (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.