Menu

co za debilizm !!

http://fakty.interia.pl/galerie/nauka/najmlodszy-wczesniak/zdjecie/duze,377092,1
tu znajdziecie artykuł o dzidzi wcześniaku a pod spodem jest full komentarzy ...Ktos z pod pseudonimu "CUD" napisał Hamstwo! nie wiarygodne jak ten debil mógł tak napisać!(zlosc)(zlosc)(krejzolka)(placze)

andziabuziak
 562  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie żal

Odpowiedzi

Punia
hmmm trudno powiedzieć co miał na myśli... jeśli myslał o fotce gdy ktoś trzyma ją na rękach podłączoną do respiratora to ja się z nim zgadzam w 100%. sama leżałam z rurką intubacyjną i wiem jaka to straszna męka!!! modliłam się tylko aby nikt niczego nie ruszał bo wtedy rurka się przesuwa
i pojawia się uczucie duszenia a tu ktoś sobie bierze to biedne dzieciątko na rączki bo ma taki kaprys- ochyda i głupota ludzka nie zna granic!!!
beatka7623
Nie wypowiadam się na temat niektórych komentarzy tam umieszczonych Bo kretynizmu nie można wyleczyć (zlosc)(zlosc)

A co do zdjęć Chcieli pokazać jaka kruszynka jest w stanie już przeżyć Dobrze, że nie urodziła się w Polsce.. bo różnie z tym mogło by być. Brawo dla personelu (klaszcze)(klaszcze)
andziabuziak
(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)
xkasiulax
Okropne ................(zlosc)
Punia
wiecie czasami ludzie piszą aby tylko pisać i ja akurat tego też nie lubię. co do tego, że dobrze, że nie urodziła się w Polsce- niekoniecznie. nie wiem czy wiecie ale w Polsce najmniejszy wcześniak, który przeżył to też była dziewczynka i ważyła 320 lub 380 gram( nie pamiętam dokładnie). nazywali ją na oddziale calineczką :]ale jak to u nas bywa ze względu na oszczędności nie podano jej jakiegoś leku, który zapobiega poważnym zaburzeniom pracy płuc i oskrzeli- koszt takiej terapi to był 60 tyś zł.(kosmos)ale teraz leczenie małej kosztuje ok. 30 tyś zł. na kwartał. oglądałam reportaż i wypowiadała się właśnie między innymi matkami matka caliczneczki...wniosek- mamy sprzęt, mamy super specjalistów ale nie mamy pieniędzy na leczenie i ratowanie życia ludzkiego...
monka21m
Dlatego nie czytam takich kometarzy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.