Menu

Co zabrać ze sobą do szpitala

Wiem o jakiś podstaowwych rzeczach, ale właśnie się zastawniam co jeszcze oprocz jakiś dokumentów i cichów zabrać? Chyba zaczynam panikować !!

bunia88
 622  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród wyprawka szpital

Odpowiedzi

panidomu
Mocno wciągającą książkę...;)
ewela
Kosmetyki :-) Ubranka i kosmetyki dla malucha :-)
mystery
Dużo koszul do karmienia bo podczas karmienia będziesz bardzo krwawić, wkłady poporodowe + jednorazowe majtki z bawełnianej siatki, butelkę do laktatora (lub kompletny laktator jeśli w szpitalu nie ma możliwości wypożyczenia silniczka), paracetamol, herbatkę laktacyjną, wodę mineralną (kilka butelek) , suszarkę, koniecznie coś na hemoroidy (nie wiadomo w jakim stanie będą po porodzie) a jak czegoś będzie Ci brakować, mąż pewnie dowiezie :)
dudka
Warto sie dowiedzieć, co zapewniają w szpitalu, a co nie:
cebulka
A ja z doświadczenia dodam - kawę i słodycze dla położnych i pielęgniarek od niemowlaków, mówie poważnie.
justa
No to już duzo zostało napisane, ja bym dodała taką poduszke specjalną na której można by usiąśc podczas karmienia Maleństwa - bo usiąść tak całkiem na płasko to raczej będzie ciężko - mi sie przydała, choć troszke mi pomogła...
cebulka
A tak, sa takie fajne poduszki do karmienia dziecka pod pachą. Ostatecznie może też być zwykła poduszka ale musi być dosyć duża, a w szpitalu z poduszkami jest różnie. Ja z reszta bardzo polecam tą pozycję niemowlaka przy karmieniu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.