Menu

co ze spełnianiem Waszych życzeń

Czy wasi partnerzy umieją rozpoznać wasze życzenia i je spełniają? Albo czy potrafią zrobić Wam jakąś niespodziankę, nawet taka najmniejszą? Czy musicie same się o to upominać? Bo ja zauważyłam, że u mojego męża w ostatnim czasie to coś ciężko z tymi miłymi rzeczami, takimi z zaskoczenia, nie mówię o seksie.

joasik31
 617  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mąż

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
mój jak sie nieupomne to rzadko kiedy przytuli...Chyba ze przyjdzie do łóżka jak już spię ,to wtedy przytuli i idzie spac...Ale rzadko mnie całuje już nawet przestało mi na tym zalezec czy całuje czy nie!!!
Przez prace zrobił się taki jakiś inny,nic mu sie nie chce tylko by zjadł obiad i obejrzał coś na kompie , albo pograł w gry jakieś szok!!!
MamaMateuszka
tak, mój mąż jak nikt inny potrafi mnie wkurzyć ostatnio(smiech)(smiech)(smiech) A mówiąc poważnie to rzeczywiście, kiedyś lepiej się starał. (grins)
Majaaaaaa0000
Ale dodam,ze kiedys mnie zaskoczył zrobił kolacje , świece może w tym roku bedzie tak samo kto wie:):):)
ale to rok temu na walentynki hehe:)(wow)
Dorotka
mojemu się zdarzy nieraz jakąś chociaż mała niespodziankę zrobić i to bardzo miłe stara się pozdrawiam
xkasiulax
Ja nie narzekam bo bym zgrzeszyła Mati jest cudowny,i naprawdę Potrafi zrobić mi wspaniałą nie spodziewaną niespodziankę,żeby było tak zawsze i niegdy się nie zmieniło to jedyne życzenie co do niego(prezent)(prezent)(prezent)
joasik31
to widzę, że z tym spełnianiem życzeń i robieniem niespodzianek mój mąż wcale nie jest takim odosobnionym przypadkiem
renata29
rzadko ale się zdarza:)
Pineczka
Ja mam dokładnie tak jak @Majaaaaaa0000 (zlosc)
emiliab
Jak miałam nie dawno urodziny to dostałam bukiet róż i prezent. Niestety następny taki gest może mi się przytrafić za 10 lat.
aneta1262
mój czasami się postara ostatnio kupiłmi śliczną sukienke jak był w holandii byłam w soku (grins) czasami umie mnie zaskoczyc ale rówież często lubi mnie wkurzać (krejzolka)
ulenka091987
mój jak chce to potrafi, tylko że rzadko mu się chce :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.