Menu

co zrobić?

witam,proszę poradzcie mi co zrobić z 5 letnią siostrzenicą męża która stale u mnie siedzi!jak powiem jej żeby poszła do siebie,to albo udaje że niesłyszy ,albo idzie a za 15 min. wraca,zachowuje się okropnie,hałasuje tak ,że budzi mojego synka,ciągle chce coś do picia ,albo słodycze których wcale nieje (odpakuje ,ugryzie i mówi już niechcę(zlosc) )zaglada do szafek,a czego najbardziej nietoleruję to jak chce podnosić Pawełka(smutna) .Dodam że upominam ją ,proszę ale nic ...zero reakcji!Rozmawiałam też z jej mamą (delikatnie) to się obraziła , a mała nadal przychodzi!czasami mam wrażenie ,że mam 2 dzieci!pomocy(zlosc)(zlosc)

izaS
 1096  37

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie siostrzenica męża

Odpowiedzi

Tosia
Iza@ szczerze wspolczuje... :/.. ja bym oewnie nie dala rady i zrobila mamusi małą "burze"...
myszka838383
o matkooo (krejzolka) obraziła się????? mieszkacie obok siebie tak?? i ona ciągle przesiaduje u was?/ dobrze rozumiem??
Mysiaa
Porozmawiaj jeszcze raz z jej mamą albo może tatą.Niech zaczną w końcu pilnować i zajmować się swoją córką(zlosc)(zlosc)
StepByStep
Z tego co widzę mała jest zazdrosna i a wszelką cene chce zwrócić na siebie uwagę... Pogadaj, ale stanowczo z jej mamą... Nie chodzi o zakazy, ale o jakąś próbę rozwiązania tej sytuacji
Mysiaa
jej mamie pewnie jest na rękę jak dziecko siedzi u Ciebie bo nie musi się nią wtedy zajmować.Brak słów normalnie(zlosc)(zlosc)
Anemona
dziwie sie mamie tego dziecka ze pozwala mu samej u Ciebie przesiadywac niby co ona ma tam robicz, ja rozumiem jak z rodzicami w padnie ale sama? Ja bym tak dziecku nie pozwolila no chyba ze ty miala bys dziecko w tym samym wieku co siostrzenica wasza to ok przychodzi sie pobawic na godzinke dwie a potem do domu(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
paulaa
ja mam taką samą natrętną siostrzenice męża jak wypchniesz ją drzwiami to ci wejdzie oknem , jak mówisz do niej idz już to ona udaję że nie słyszy. Na szczęście nie mieszkamy razem ale ograniczyłam z nią kontakt żeby nie przyłaziła (chora)
Anemona
zamknij dom na klucz i odlacz dzwonek
elinka
moze niech maz porozmawia ze swoja siostra...
Tosia
Mamunia tej dziewczynki zorbila poprostu z Ciebie NIANIE... za darmo
Mysiaa
pewnie się cieszą bo kto inny siedzi z ich dzieckiem a sami sobie odpoczywają
myszka838383
@dorota12..zgadzam się...pogadaj z matką a jak nie zrozumie to nie otwieraj drzwi i tyle.
Mysiaa
dokładnie Tosia,właśnie to samo próbuje cały czas napisać(kwiatek)(kwiatek)
Tosia
(kwiatek)
izaS
tak dziewczyny macie rację jej mamie to na rękę,a jak mała siedzi u mnie z 2--3 godz. pod rząd to ona przychodzi i mówi ('o Julinko ,jesteś u izy?a to dobrze bo myślałam gdzie mi zniknełaś?")
izaS
zamykanie dzwi też nic niedaje,owszem odejdzie na chwilę ,ale poitem czeka i jak np. wracam ze spaceru to idzie za mną jak do siebie.potwór mały mi isę trafił po sąsiedzku(smutna)
myszka838383
co za bezczelna baba...
Tosia
jak wchodzi z Toba to jej powiedz... ze powinna isc do swojego domu.. i ze niestety nie mozesz teraz jej wpuscic booo to i tamto...
Magdzik
No, ale jak tak można??! Ja bym przemówiła porządnie do słuchu (ale grzecznie) do mamy tej dziewczynki. Każdy ma swoje sprawy i swoje życie i nie wyobrażam sobie, by ktoś ciągle u mnie siedział...
myszka838383
Tosia..dokładnie!! Powiedz jej ''musisz iść teraz do siebie bo jesteśmy zmęczeni i chcemy się położyć'' nara! :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.