Menu

CO ZROBIC??

Kochane pomozcie bo juz nie daje rady moj mały ma 2 Latka i od jakis 2 msc mam z nim taki problem ze nie spi w dzien i chodzi spac o 1-wszej w nocy kładłam go spac wczesniej juz na rozne sposoby czytałam,spiewałam kładłam sie koło niego (potrafi płakac 3 godz ze nie chce spac) i nic nie pomaga a jak juz zasnie o 21 to wstaje o 24 i zasypia dopiero o 5 rano.Cały dzien marudzi i jeczy juz powoli brakuje mi sił jak sie z nim bawie a cos mu sie nie spodoba to zaczyna sie histeria bije mnie i sie obraza.Podawałam melisa jak kazał lekarz ale ona nie pomaga o moge mu podac na uspokojenie i na sen???DIFERGAN tez nie pomaga:(

dominikas87
 700  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem płacz dziecko

Odpowiedzi

dominikas87
lekarz powiedział ze jest zdrowy a jak go cos boli to zawsze mowi
beatka7623
Może to jest bunt dwulatka :)
W takich sytuacjach tylko konsekwencja jeśli będzie widział że jesteś nie ugięta to w końcu odpuści
xkasiulax
według twojego opisu!1twoje dziecko,nie śpi prawie wcale!może,zęby?...nie wiem...może jest nadpobudliwy?..potrzebuje jakiś środków na wyciszenie!Boziu!!ja bym,oszalał!...niech ktoś cię zmienia...nP:o nocnej porze
xkasiulax
*oszalała!
jolla30
a do której spi z rana? moze z rana długo spi i dlatego szaleje tak do pózna.. spróbuj go jakos wyciszac..chociaz troche,albo spróbuj go jakos wymęczyc,zeby wieczorem padł.,jak jedna noc prześpi normalnie to potem bedzie juz łatwiej,powodzenia!!
Beki
Rób codziennie to samo, rutynowo. Śniadanie o stałej porze i tak z resztą posiłków.. wszystkie czynności o stałej porze i zawsze po kolei. Najpierw mu opowiedz, co i jak i o której :-) Np: sprzątanie zabawek, ścielisz łóżko, następnie kąpiel, kolacja, baja, lulu..
emikacpi
BEKI ma racje (kciuki)(kciuki)
rutyna rutyna i jeszcze nasz rutyna , zycze powodzenia i dużo sił dla ciebie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
dominikas87
wstaje o 8 rano.
jolla30
o rany to on mało co spi!! a co na to lekarz? moim zdaniem to za mało ,mój ma dwa lata i przesypiaok 10 do 12 godz na dobe..
jolla30
o rany to on mało co spi!! a co na to lekarz? moim zdaniem to za mało ,mój ma dwa lata i przesypiaok 10 do 12 godz na dobe..
MamaMaya
rety jak on funkcjonuje??? moja by padła na pysk(grins) a ja przy niej (pout) może przejdź się z nim do innego lekarza? przedstaw sytuacje zobaczysz co ci powie...to nie jest normalne...(zla)
sara7777
SZUKAJ PORAD U JESZCZE INNYCH LEKARZY BO SIĘ WYKOŃCZYSZ ZE ZMĘCZENIA I TWÓJ MALUSZEK TAKŻE.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.