Menu

Co zrobić na zatkane uszy?

hej, obudziłam się dzisiaj z szumem w obu uszach i zastanawiam się co mi podziało. Normalnie tak jakby ktoś mi wata uszy zatkał. Miałam tak nieraz, że na basenie mi się zatkało, ale nidgy tak że podczasd snu.
(wow)(zla)

Anjaaa
 638  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie uszy

Odpowiedzi

julia
hej mialam tak osttanio i nietstey mam od czasu do czasu.. prawdopodobnie musialy Ci sie zatkac od woskowiny.. tak nieraz poprostu jest... i to nie ma nic wspolnego z mycie uszu ja tez myje.. i tak nieraz mam..:/ kup sobie w aptece viscolix o ile dobrze pamietam nazwe to jest taki plyn do zakrapiania i ogolnej higieny uszu od czasu do czasu.. i w przypadku gdy sie zatkaja... mi to lekarz przepisal.. i stosowalam pare dni i poszlam wyplukac uszy.. pomoglo.. moge polecic.. a jezeli do tego masz jakis bol itp.. to lepiej wybierz sie do laryngologa.. pozdrawiam i zycze szybkiego odetkanai uszu :) (kwiatek)
Beki
Warto by było zmierzyć sobie ciśnienie.
Weź oddech, zatkaj nos i zamknij usta, zamknij oczy i wypuszczaj mocno powietrze. Powinno pomóc.
MamaMateuszka
Tak jak radzi Beki, doraźnie pomoże, powinnaś wtedy słyszeć takie pstykanie w uszach ale to pewnie ta woskowina. Kup płyn rozpuszczający albo idź na płukanie uszu co niestety nie jest zbyt przyjemne.....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.